• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chwila po zabiegu

Falcon16

New member
Witam.

Jako, że to mój pierwszy post na forum - chciałbym się przywitać.

4 godziny temu przeszedłem zabieg obrzezania częściowego (a przynajmniej tak mi się wydaje, bo jedyne co usłyszałem od lekarza to "ta część będzie się nasuwać mniej więcej do połowy żołędzia) i mam w związku z tym kilka pytań.
Jak długo będzie mi towarzyszył ból prącia (czuję takie kłucie, śmiechoból w miejscach, gdzie lekarz zakładał szwy) i lekkie sączenie się krwi z opatrunku?
Lekarz zalecił mi, żeby opatrunek który mi założył zdjąć dopiero czwartek podczas kąpieli. Czy takie działanie jest prawidłowe? Co ile mam później zakładać nowy gazik i z jakim środkiem (bo z tego co mi powiedział, to mam niczym tego nie odkażać ani nie dezynfekować)?

Pzdr!
 
Witaj!
Mi lekarz zapisał maść(detreomycyna 1%) i kazał przemywać wodą utlenioną.
Pierwszy opatrunek zmieniłem po 24h, a ogólnie to zmieniam 2x dziennie(rano i wieczorem po ostatnim oddaniu moczu przed spaniem).

Lekkie krwawienie może występować przez pierwsze kilka dni, a odnośnie tego śmiechobólu to przeszło mi na drugi dzień.
 

Falcon16

New member
Super, bardzo dziękuję za pomoc.
Czy cztery dni to okres wystarczający, aby zdjąć opatrunek? Bo szczerze mówiąc nie chce mi się już z tym babrać.
 

Podobne tematy

Do góry