• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chowające się jądro

circumcise

New member
Panowie,

niepokoi mnie pewna kwestia. Zdarza się, że podczas orgazmu w pozycji leżącej na wznak zazwyczaj lewe jądro chowa się w pachwinie, w innych pozycjach tak się nie dzieje. Nie jest to bolesne, ale takie dziwne. Szukałem informacji w Internecie, to opinie są sprzeczne - wszystko w porządku, normalne, albo też zbyt szeroki kanał i wymaga interwencji chirurgicznej. Mieliście lub macie coś takiego?

Wspomnę jeszcze, że miałem badanie jąder (w tym USG) u dr. Fortuny przed zabiegiem obrzezania. Nie widział nic niepokojącego. W tamtym czasie konsultowałem też u prof. Perdzyńskiego, bo nie wiedziałem gdzie będę się operował, to dotykał lewy bok, kazał zakaszleć i coś napomknął że możnaby przebadać, ale więcej szczegółów nie podał :D Ostatecznie u niego nie operowałem i o temacie zapomniałem. Teraz mi się przypomniało.

Czasem mam też wrażenie jakby mnie to jądro pobolewało, ale dr Fortuna twierdził, że to może być z powodu długotrwałego siedzenia, od kręgosłupa, bo w badaniu wszystko w porządku.

Robić coś z tym? Jakieś badania polecacie?
 
Do góry