• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaburzenie erekcji i chowające się genitalia.

Witam. Mam problem od paru dni z chowającymi się jądrami. Penis również stał się znacznie mniejszy. Dodatkowo ciężko o erekcje i utrzymanie jej. Wcześniej byłem zadowolony z wielkości moich genitaliów, ale teraz się ich krępuje. Nie wiem czy zależy to od ciasnych bokserek czy tego, że jest zimno a ja strasznym zmarzluchem jestem i ciepło się cały czas ubieram bo wciąż mi zimno. Jak zaradzić temu problemowi ?
 

kondzio26

Member
Od zimna często tak się dzieje że jadrą chowają się, same regulują swoją temperaturę i penis również się kurczy. Ja mam podobnie w chłodne dni.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jądra nie maja prawa sie chować. Worek moze sie skurczyc i je podniesc do gory ale nie ma opcji by schowaly sie do srodka. Jak tak sie dzieje to ma sie do czynienia z wedrujacymi jadrami i trzeba isc do lekarza.
 
Jak kolega napisał przy niskich temperaturach worek mosznowy sie kurczy przez co jądra są schowane w ciele. Penis tak samo. Wędrujących nie masz bo Cię badali po porodzie i za pewne na komisji wojskowej więc miałbyś zdiagnozowane.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ktos tu myli pojecia. Jajka u zdrowego faceta nie chowaja sie do srodka. Zawsze sa w worku mosznowym. A jak tak nie jest to jest cos nie tak. To ze worek sie kurczy i jajka ida blizej ciala nie znaczy ze sie chowaja!
 

Podobne tematy

Do góry