• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Całkowite obrzezanie w Belgii - Dziwny przezroczysty płyn

Luxurio

New member
Cześć,
9 czerwca miałem całkowite obrzezanie w Belgii - u chirurga co zajmuje się tym od 20 lat. A sam mam 28 lat.

Pierwsza noc opatrunek, recepta na jakieś leki i koniec. Mówił ze muszę brać kąpiele z mydłem dwa / trzy razy dziennie. No i tak robię do dziś. Bólu ani razi nie poczułem od samego początku, przepisał mi leki przeciwbólowe ale ich nawet nie biorę.

Szwy od ''spodu'' penisa już mi odpadły wszystkie także zostało jakieś 3/5.

Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 16)

Penis był opuchnięty tylko pierwsze dwa dni, i żadnej zmiany koloru nie miałem. Także mam powody żeby być zadowolonym z chirurga - widocznie dobrze się spisał.

Ale mam ogólnie kilka wątpliwości:

-Wiem ze dopiero drugi tydzień minął, ale moje erekcje nie są pełne, tylko jak by do połowy. Normalne?


-Przez to ze szybko mi szwy od spodu odpadły, mam wrażenie ze to się źle zrośnie.

-Jak widać na zdjęciach, mam taką oponkę. Ale to nie jest opuchlizna tylko jakieś takie zgrubienie, i trochę bardziej nasilone z lewej strony penisa (z rana zawsze kolega idzie do lewej nogawki, i mysle ze to dlatego jest to asymetryczne).
Powody do obawy? Mam nadzieje ze to przejdzie, bo się nie zmienia w ogóle.

Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 7)
Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 7)
Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 16 - dzis)


-Kolejna dziwna sprawa, i nie widzę nic na ten temat w necie: przy wzwodzie, z okolicy szwów, wycieka przezroczysty płyn. Na bokserkach potem to wysycha ale nie żółknie. Co to może być?

-I ostatnie pytanie, po całym dniu, jak by mi żołądź wysychała. Tzn robią się takie plastry skory które się roztapiają przy kąpieli. Czasem cewka mi się skleja tez.

Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 16 - dzis)

Reszta zdjec (16 dni po):
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet (Dzien 4)

Co o tym myslicie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Juz po pierwszym zdjęciu widać ze tobie sie rozlazla rana i to mocno. Naprawdę problem z przesuszajacym grzybem to nic do tego jak twoj fiut wyglada od spodu. Albo zostało źle zszyte albo marnej jakosci szwy zostaly użyte. Szwy powinny przynajmniej z 2 tygodnie trzymac. Idz z tym do lekarza!
 

Luxurio

New member
Juz po pierwszym zdjęciu widać ze tobie sie rozlazla rana i to mocno. Naprawdę problem z przesuszajacym grzybem to nic do tego jak twoj fiut wyglada od spodu. Albo zostało źle zszyte albo marnej jakosci szwy zostaly użyte. Szwy powinny przynajmniej z 2 tygodnie trzymac. Idz z tym do lekarza!

Troche mnie wystraszyles tym.
Chirurg jest taki ze jak do niego dzwonilem z tym kilka dni temu, to mowi ze wszystko ok i ze to bedzie samo sie ''sklejalo''.
I dzwoniac od niego mam wrazenie ze ze tylko mu przeszkadzam..

Jak owije bandazem to cos da?
 

BuFFer

Member
To dobry lekarz jak tak powiedział haha. Ziomek to trzeba kurwa zszyć na nowo tu bandaż nie pomoże tylko szwy założone na nowo. Co z tego, że twierdzisz, że mu przeszkadzasz?? Zje*** sprawę niech poprawia.

[edit: uprasza się jednak o unikanie niecenzuralnych słów - Stettin]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To ci sie bedzie babrac jeszcze z miesiac albo i więcej. Lekarz idiota jak mowi ze tak jest ok. Nie wiem czy robiles to w szpitalu czy w prywatnej klinice. To tak jakby ktos kroil i brzuch i potem nie zszyl i mowi ze tak moze byc ze samo sie sklei. Jak sie moze samo skleić jak czesci ktore maja sie zlaczyc sa od siebie oddalone. Co telepatycznie maja sie połączyć. W koncu sie rana wypelni ziarniną ale to bedzie dlugo trwalo i bedzie wielka gruba blizna. Moim zdaniem trzeba to oczyscic i zszyc na nowo i nie szwami z aldi tylko dobrymi co beda trzymac z 3 tygodnie.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Blizna, blizną. Przecież to otwarta rana, a do zakażenia dużo nie trzeba. Goń do lekarza, radziłbym innego, aby to ogarnąć i zszyć na nowo, bo tutaj cudów nie będzie i nic samo się nie zrobi.
Od tego jest lekarzem, aby mu przeszkadzać, mój był pod telefonem i kazał dzwonić z każdą sprawą, nawet błahą, która by niepokoiła.
Jak Cię boli ząb, to też uważasz, że będziesz dentyście przeszkadzać? Chyba nie, tylko szukasz kogoś, kto Ci pomoże.
Szoruj do lekarza!
 

Luxurio

New member
Dziś to już lepiej wyglada. Reszta szwów się rozpuściła tak jak trzeba - i jest dobrze zrośnięte.

Widząc jak szwy powinny same się rozpuszczać, doszedłem do wniosku ze szwy które "puściły" od spodu to się nie rozpuściły tylko odpadły albo przez erekcje, albo przez to ze chirurg "za mało złapał materiału" na zszycie i po prostu skora nie wytrzymała w czasie wzwodu. Bo przypopinam sobie ze jak szwa mi odpadła jedna to był supełek.

Jutro będę wiedział co i jak - po 14 godz.

Ale bardziej mnie martwi ta "oponka" która jest dalej. To jest jak by zgrubienie korę idzie wzdłuż szwów. Co o tym myślicie? Zapytam jutro chirurga ale nie chce żeby mi gadał ze to normalne. W ogóle jak z nim teraz się umawiałem na wizytę to on mówił ze to nic ze szwy od spodu puściły i ze to się samo zrośnie. Nalegałem i tak jutro idę.. 3 tygodnie minęły, i jak mi założy szwy to kolejne 4 tygodnie bez seksu, ciężko się już robi.. wakacje zapowiadają się *** !

[EDIT: uprasza się o powściągnięcie języka i stosowanie się do regulaminu - Stettin]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry