• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak orgazmu u mężczyzny

Edina

New member
Witam,
spotykam się z mężczyzną od roku. Oboje mamy po 38 lat. Oboje bardzo lubimy seks i urozmaicenia. Jednak on ma problem z dojściem podczas stosunku. Przy seksie oralnym nie ma problemu. Jestem szczupłą i uważana za dość atrakcyjną kobietę, jednak zaczynam się zastanawiać nad swoją atrakcyjnością. Miałam w swoim życiu kilku partnerów i nigdy nie spotkałam się z tym problemem. On tez miał kilka partnerek i żadna z nich nie dopuściła do wytrysku wewnątrz jej ciała. Zastanawialiśmy się nad budową anatomiczną. Moje mięśnie kegla bez trudu utrzymują podwójne kulki gejszy. Ona jest bardzo dobrze obdarzony przez naturę. Próbujemy różnych pozycji. Nie wiemy gdzie może być przyczyna tego stanu rzeczy. Proszę o jakieś wskazówki.
 

modry

Member
Wydaje mi się, że tak na szybko to ero tabs moga pomóc. A do tego jedz dużo selera i pietruszki, masz tego teraz całą masę i powinno wszystko wrócić do normy. Pozdro!
 

pigiew

New member
Moje propozycje
rozmowa z facetem
moze wizyta u seksuologa? Oczywiście on zacznie się wzbraniać ale czasami warto jest skorzystać z oferty
Sa równieś środki ziołowe. Wspomnian tutaj ero tabs, cum on czy penis complete ( środek dość drogi ale daje dobre działanie).
 

pigiew

New member
Absolutnie. Jego glowne działąnie to zwiększenie intensywności erekcji. Zwieszając intnsywność erekcji zwiększa sie tym ilość krwi płynąca do penisa. Naczynia lepiej pracują, ciała jamiste bardziej wypełniają się krwią. I tym samym odnotowuje się znacznie większe powiekszenie penisa.
 

kormak

New member
Ero tabs jest bardzo dobry. Dają fajne efekty, dodają męskości, seks smakuje zdecydowanie lepiej, intensywniej i można robić to całą noc i nie traci się przy tym zbyt dużo energii.
 

Podobne tematy

Do góry