• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bolesność blizny

Anonim31

Member
Jestem już ponad 2 miesiące po zabiegu obrzezania, wszystko się fajnie zagoiło, ładnie wygląda, blizna jeszcze twardawa ale do przeżycia to wszystko.

Problem jest taki, że pierwsze ściągnięcia napletka są lekko bolesne i to tylko w samej bliźnie. Ile mniej więcej się jeszcze ta blizna będzie o sobie przypominać? Nie przeszkadza niby to jakoś bardzo, ale zastanawia mnie to ile to trwa.
 

nope

Well-known member
Może być długo jeszcze. Blizna to proces długotrwały. Mi w jednym miejscu byla tkliwa przez dobre pol roku.
 

Trolo

Well-known member
Zsuwaj napletek i utrzymuj wzwód np przez 20 - 30 min naciągaj napletek w dół delikatnie, żeby stymulować i powinno być coraz lepiej. Przeksztalcanie blizny to nawet rok czasu.
 

Anonim31

Member
Zsuwaj napletek i utrzymuj wzwód np przez 20 - 30 min naciągaj napletek w dół delikatnie, żeby stymulować i powinno być coraz lepiej. Przeksztalcanie blizny to nawet rok czasu.
To nie boli aż tak, ściągam często przy masturbacji i to boli tylko przez pierwsze kilka ruchów i to też delikatnie.
 

toastt

Well-known member
Oliwka dla dzieci fajnie zmiękcza blizny, możesz też spróbować dedykowanej maści typu cepan. Cepanem mi się ostatnio udało ładnie wygładzić starą bliznę na nodze, więc tym bardziej świeżą na penisie być może się uda.
 

Podobne tematy

Do góry