• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bolący napletek

Leviathan

New member
Robię nowy post bo chyba nie każdy zrozumiał o co chodzi, a więc strasznie boli mnie zsunięty napletek ktory pokryty jest żyłami, a widzialem rózne zdjecia chociazby na forum to nikt tak nie miał.
A wiec mam kilka pytań:
1. Czy te żyły i takie kropki (nie chodzi o prosaki) są w jakis sposob niebezpieczne ?
2. Czy nie mam za długiego napletka bo skóra sama sie podwija, zwlaszcza z tyłu

Zdjęcia: https://m.imgur.com/a/Rzy0KyW

Na ostatnim zdjeciu widac te żyly o ktorych wspominałem
 

kaz3k69

New member
Porozmawiaj z rodzicami czy miałeś robioną plastykę,bo tak to wygląda jak byś miał kiedyś stulejkę i miałeś zrobiony zabieg,ale ktoś nie dopilnował ćwiczeń i masz co masz.Na mój gust niewiele możesz sam zrobić,w grę wchodzi chyba tylko obrzezanie,ale tu trzeba pogadać z urologiem,niech lekarz da ci jakiś opcje postępowania.
 

Leviathan

New member
Porozmawiaj z rodzicami czy miałeś robioną plastykę,bo tak to wygląda jak byś miał kiedyś stulejkę i miałeś zrobiony zabieg,ale ktoś nie dopilnował ćwiczeń i masz co masz.Na mój gust niewiele możesz sam zrobić,w grę wchodzi chyba tylko obrzezanie,ale tu trzeba pogadać z urologiem,niech lekarz da ci jakiś opcje postępowania.

Tak miałem robioną plastykę w dzieciństwie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Sam z tym nic nie zrobisz. W dziecinstwie to znaczy kiedy bo pisales ze masz 15 lat to raczej dawno temu nie bylo. Pogadaj z rodzicami, powiedz ze masz problemy i ze tamten zabieg niewiele pomogl, ze cie boli itp. Idz na zabieg obrzezania i wytnij to co jest zle i bedziesz mial spokoj do konca zycia.
 

kaz3k69

New member
Idź do urologa.Podejrzewam,że jedynym wyjściem dla ciebie będzie pełne obrzezanie, gdyż blizny są rozległe i trzeba by dość dużo wyciąć.Decyzja i tak będzie należała do ciebie.
 

Trolo

Well-known member
No to tak jak przedmówca nic nie poradzimy. Trzeba się skonsultować z urologiem.
Ja bym jeszcze Ci poradził masturbację z zsunietym napletkiem. Tylko wcześniej zsuwasz napletek nawilżasz wszytko jakimś kfemem czy oliwką, a następnie działasz. Po okolo 2 tyg powinien byc efekt.
A pytałem czy w nawilżeniu napletek się zsuwa czy też odwija?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Pękający i bolący napletek Inne 5
M Bolący naple Inne 2
B Bolący penis Inne 1
D Okropnie bolący żołądź przy dotyku Krótkie wędzidełko 4
W Bolący żołądź pomocy! Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry