• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bolące pęcherze po całkowitym obrzezaniu

kickac

New member
Witam.
Jestem 2 miesiące po operacji całkowitego obrzezania, do tej pory czuje dyskomfort przy chodzeniu, na linii gdzie były szwy mam dziwne zgrubienia skóry, jakby jakieś pęcherzyki, które powodują cały ból, przy dotyku czuć lekkie pieczenie. Nie mam możliwości udania się do kliniki w której miałem wykonywany zabieg dlatego pytam tutaj, miał ktoś podobną sytuację i stosował jakieś maści/leki?
Poniżej zdjęcie:
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Takie "kulki" powstają jak jedna część z drugą nie jest zszyta na gładko. Domyślam się że masz to od dnia zabiegu. Tak się zrosło i tak zostanie. Może z czasem się wyrówna trochę ale na gładko to nie będzie.
Trzeba umieć nie tylko ciąć ale też ładnie szyć
 

kickac

New member
Mam to od dnia zabiegu. Mój lekarz mówił, że wszystko wygląda dobrze i nie ma się czym martwić, lecz niepokoi mnie fakt, że dalej utrzymuje się ból przy dotknięciu tego miejsca. Praktycznie mi to nie przeszkadza, ponieważ w wzwodzie nie odczuwam żadnego dyskomfortu, w trakcie stosunku również, lecz przy chodzeniu w stanie spoczynku i leżeniu czuć ból gdy tylko dotkne w to miejsce.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
We wzwodzie ta skóra się naciąga i się to wygładza. Ciężko powiedzieć jak będzie z dyskomfortem, zapewne z czasem przestanie dokuczać i boleć, wizualnie na gładko nie będzie.
 

kickac

New member
Czyli pozostało tylko czekać. A czy te kulki mogą powodować dyskomfort podczas stosunku z partnerką? Moja partnerka powiedziała mi, że podczas stosunku czasami ją zaboli jakbym czymś zahaczał. Przed operacją również była taka sytuacja, lecz ból ustał, po operacji też nic ją nie bolało, lecz wczoraj problem powrócił, czekam na wyniki od jej lekarza, bo się wybrała w tym celu, ponieważ nie wiemy czy problem leży po mojej czy po jej stronie. Ewentualnie czy jest możliwa na to jakaś poprawka lub maści, aby to jakoś wygładzić? Jak te kulki "fachowo" się nazywają, abym mógł wyszukać pomoc w internecie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie. Przecież to jest miękka tkanka, chyba że ci w którymś miejscu szew pozostał i nim drapiesz ;)
Można próbować maścią na blizny, ale to w sumie nie jest blizna, tylko (krzywo, brzydko) zszyta skóra że sobą.
Może jakieś zabiegi laserowe by to zmniejszyły :unsure:
Poprawka zawsze jest możliwa, pod warunkiem że kolejny umie ładnie szyć.
Nie ma fachowej nazwy, tutaj na to mówimy ząbki po szyciu, chyba najbliżej odpowiadające określenie na to.


To co zaznaczyłeś na tym zdjęciu powyżej linii cięcia to twój napletek wewnętrzny.
 

kickac

New member
No to ładnie mnie załatwił ten lekarz. Na samym zabiegu miałem dużo znieczuleń, które w ogóle nie działały, nie mógł już podać większej dawki ze względu bezpieczeństwa, a przy operacji czułem cały ból. Poczytam jeszcze trochę na internecie co mogę z tym zrobić, zastosuje jakieś maści i może się coś uda. Miałem szwy wchłanialne, zresztą nawet nie widzę, aby jakiś został więc raczej problem leży po jej stronie. Znasz jakieś maści które mogę zastosować? Dziękuję bardzo za pomoc!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na blizny contratubex lub cepan, to tańsze. Droższe to jakieś silikonowe. Użyj wyszukiwarki forumowej, na wszystko znajdziesz informacje tutaj.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Bardzo bolące zmiany na żołędzi. Choroby weneryczne 24
K Bolące krosty na palcu u stopy Inne 1
P Bolące jądra Inne 19
Y Bolące szwy Po zabiegu obrzezania 3
P Bolące wzwody Po zabiegu obrzezania 2

Podobne tematy

Do góry