• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bolące Jądro ?

toshiba900

New member
Witam
Moj problem polega na tym ze boli mnie prawe jądro.. gdy siedze to czasami zaboli a gdy schodze (gdy robie krok na prawa noge) to prawie za kazdym razem boli.. A i nie to jest to jakis straszliwy bol tylko jakby przypomnina o sobie :)
 

toshiba900

New member
A co masz na mysli mowiac zbyt czesto ? ;>
Ale nie wydaje mi sie zeby to bylo "zbyt czesto"
A do lekarza sie wybiore ale nie moge tak od zaraz bo mieszkam dosyc daleko od najblizszego urologa :) a chcialem wiedziec czy moze ktos z was wie co to jest lub ktos cos takiego mial ;)
 

toshiba900

New member
-.- Ja sie nie pytam co znaczy "Meczenie fujarki" Tylko co ma na mysli mowiąc zbyt czesto (Ile razy np. w tygodniu to dla niego jest zbyt czesto) >.<
 

Groszek

New member
Przyczyn bolącego jądra może być bardzo wiele. Wbrew jednak temu, co napisali koledzy wyżej, nadmierne masturbowanie się, raczej nie. Bywa na odwrót. Jeśli są silne erekcje, które nie kończą się wytryskiem, można odczuwać potem ból jądra.
Innym powodem bólu może być schorzenie zwane żylakami powrózków nasiennych. Tego typu schorzenia najlepiej wykryć wykonując usg jąder.
Najczęstszym jednak powodem takiego bólu jest stan nadkażenia bakteryjnego najądrzy lub gruczołu krokowego. Trzeba wykonać posiew z nasienia pobranego rano i sprawdzić, czy nie ma jakiejś bakterii.
Tak czy owak, powinieneś rozważyć wizytę u urologa. Nieleczony stan bakteryjny może spowodować niepłodność. Po co ryzykować?
 

Taurus

New member
Zgadzam się z przedmówcą Groszkiem. Czasem jest tak, że krótkotrwałe bóle jądra/jąder są spowodowane np. uderzeniem, od zbyt ciasnej bielizny, od złej pozycji we śnie, czasem złego stąpnięcia. Jest to bardzo delikatne miejsce po to abyśmy o nie dbali. Dlatego tak unerwione, gdyż fizjologicznie jesteśmy zbudowani do reprodukcji. Długotrwałe bóle mogą powodować różne stany chorobowe ( od zapalenia, po żylaki , guzy, nowotwór). Dlatego powinniśmy badać się i nie bagatelizować symptomów. Chcemy przecież żyć i cieszyć się dobrym zdrowiem seksualnym.
 

Taurus

New member
Z Forestem też się zgadzam. Częstotliwość stosunków/ masturbacji ma wpływ na jądra. Można odczuwać ból. Jednak niezadługo trwa to "zmęczenie sprzętu". Dodam, że czasem przy przeziębieniu czuję dyskomfort.
 

toshiba900

New member
A jezeli bol minoł..po jakis 3 dniach od 1 postu .. Czasami mam naprawde silnie erekcje nie konczące sie wytryskiem.. I niestety mam 1 czy 2 pary takich bardziej obcisłych bokserek.. Wiec prawdopodobnie wszystko jest okej? A i w tym tygodniu planuje wziąsc skierowanie do urologa.. Bo trzeba zrobic porządek ze stulejka ;) Wiec przy okazji sie podpytam :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Bardzo bolące zmiany na żołędzi. Choroby weneryczne 24
K Bolące krosty na palcu u stopy Inne 1
P Bolące jądra Inne 19
Y Bolące szwy Po zabiegu obrzezania 3
P Bolące wzwody Po zabiegu obrzezania 2

Podobne tematy

Do góry