• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból żyły na penisie.

bartekk

New member
Witam, jestem czwarty dzień po zabiegu. Już pierwszego dnia byłem w stanie całkowicie ściągać napletek, ale wydaje mi się że z każdym dniem sprawia mi to więcej problemów, a dziś już ból jest taki, że nie jestem w stanie tego dłużej ignorować i nie martwić się tym. Przy ściąganiu napletka boli mnie tak jakby żyła na trzonie penisa po prawej stronie, to miejsce jest też sine (było nawet bardziej sine zaraz po zabiegu). Co ciekawe boli mnie ona jeszcze bardziej przy zakładaniu napletka z powrotem. I jeszcze przez jakiś czas jest minimalnie bardziej widoczna/powiększona. Czy to jest normalne, czy ktoś tutaj mial podobnie? I co powinienem waszym zdaniem robić? Lepiej czekać aż wszystko tam się poprawi i nie ruszać penisa, czy zignorować ból i rozciągać napletek póki się goi?
 

kristofer87z

New member
Możliwe, że masz zapalenie żył.

Możesz spróbować zastosować takie leki (dostępne bez recepty):
- heparynę (np. żel lioton-1000)
- cyclo 3 fort
- rutinoscorbin

Jednak jeśli w ciągu kilku dni nie zauważysz żadnej poprawy zgłoś się do lekarza - zapalenie może mieć charakter bakteryjny (po operacji).
Ja przechodziłem raz przez zapalenie żył na penisie - powyższy zestaw mnie wyleczył.
 

markus90

New member
ja tez mam podobnie, tez boli mnie prawa żyła na trzonie u góry w miejscu cięcia, tam mam największa opuchliznę, wcześniejszy lekarz powiedział mi że mam mocno ukrwioną skórę na członku i wydaje mi się ze ta większa opuchlizna właśnie spowodowana jest tym że na napletku miałem takie większe żyły i to się teraz musi jakoś od nowa zaadoptować i potrzebuje trochę więcej czasu żeby odbudowały się te naczynia krwionośne itp.., no i chyba dlatego u tych co maja ogólnie większe ukrwienie/większe żyły opuchlizna może dłużej schodzić, tak mi się przynajmniej wydaje...
 

yaro85

New member
Hej, tez mam klopot z obrzmiałą żyłą pod szwami, zgrubiona, twarda i przy wzwodzie boli…czy udalo Wam się pokonac problem?
 

Podobne tematy

Do góry