• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bół żołędzia

marian90

New member
Kilka dni temu napletek mi spadł z żołędzia a wczoraj doszło do jakiegoś stanu zapalnego i przy oddawaniu moczu mnie szczypie oprócz tego miałem łaskotki na żołędziu jednak po okładzie z rumianku ustały. dodatkowo sflaczał mi penis jednak w tym przypadku trochę pomógł rumianek choć i tak mi nie staje. Kupiłem sobie w aptece rivanol bo czytałem że ludzie robili okłady tylko nwm czy mogę go zastosować bezpośrednio na żołędzia a niestety to mi się stało wczoraj wieczorkiem więc do lekarza mogę iść dopiero w poniedziałek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro nie chce wrocic to znaczy ze zrobil ci sie zalupek. Skoro tak to znaczy ze masz jakas formę stulejki jak nie chce wrócić. Musisz nałożyć go powrotem na zoladz albo do lekarza na sor przyjma cie w niedziele.
 

marian90

New member
JA już mam tak od iluś dni jutro idę do lekarza rodzinnego. Druga sprawa ja mogę napletka naciągnąć na żołędzia tylko on spada.
 

marian90

New member
Mam zaplanowany zabieg usunięcia stulejki oraz skrocenia napletka jednak zauważyłem że pod napletkiem mam białą maz, oczyściłem ile dałem rady ze względu na stulejke. I tak się zastanawiam czy to nie jest spowodowane problemem z higieną czy maścią antybiotykiem którą stosowałem.
 

Podobne tematy

Do góry