• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból żołędzi u 14 latka

Anonim14lat

New member
Witam. Mam 14 lat - jestem w wieku dojrzewania. Od urodzenia samemu sobie nie ściągałem napletka, 2 lata temu zacząłem się masturbować bez zsuwania go. Około 2tyg temu pierwszy raz spróbowałem. Nie dało rady. Po tygodniu treningu w wannie dało radę do końca. Zauważyłem białe plamki na żołędzi, napletku i więzidełku. Postanowiłem je zmyć. Niestety próba dotyku skończyła się bólem, nie wiem czy to normalne, proszę o szybką odpowiedź, bo się bardzo boję. Ból jest podczas zdejmowania napletka (chwilowy) po zdjęciu przestaje, gdy dotykam żołędzi czy więzidełka czy napletka na górze strasznie boli


Proszę o pomoc :(
 

Trolo

Well-known member
Kolego musisz dać sobie chwilę czasu i nadwrażliwość minie. Staraj się delikatnie myć ręką i powoli usuwać mastkę, rób to codziennie. Od teraz już próbuj zsuwać napletek podczas wzwodów i masturbacji. Jest spora szansa, że uda Ci się rozciągnąć napletek i nie będziesz miał problemów. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało.
 

Anonim14lat

New member
Kolego musisz dać sobie chwilę czasu i nadwrażliwość minie. Staraj się delikatnie myć ręką i powoli usuwać mastkę, rób to codziennie. Od teraz już próbuj zsuwać napletek podczas wzwodów i masturbacji. Jest spora szansa, że uda Ci się rozciągnąć napletek i nie będziesz miał problemów. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało.

Ta mastka jest groźna?
 

Anonim14lat

New member
Kolego musisz dać sobie chwilę czasu i nadwrażliwość minie. Staraj się delikatnie myć ręką i powoli usuwać mastkę, rób to codziennie. Od teraz już próbuj zsuwać napletek podczas wzwodów i masturbacji. Jest spora szansa, że uda Ci się rozciągnąć napletek i nie będziesz miał problemów. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało.

I czy to jest normalne?
 

Mendi123

Member
Tak, bo może prowadzić do infekcji. Jeżeli będziesz normalnie swojego przyjaciela mył to mastki nie będzie.
Troszkę musisz czekać, aż minie, ale będzie tylko lepiej.
Tak mastka jest normalna jeżeli długi czas nie zaglądałes pod napletka.
 

Trolo

Well-known member
No musisz sukcesywnie czyścić penisa, mastka jest normalną rzeczą, to są resztki naskórka, nasienia, moczu. Dotykanie żołędzia prącia pozwoli na przyzwyczajenie go do dotyku. Możesz spróbować masować sobie z jakimś nawilżeniem i z czasem nie będziesz odczuwał bólu, a przyjemność. Nie jesteśmy w stanie określić czasowo czy to będzie tydzień czy 2 miesiące. Ale połączenie mycia, dotykania, polewania zimną i ciepłą wodą musi dać efekt. We wzwodzie ten napletek Ci się zsuwa czy tylko w spoczynku ?
 

Anonim14lat

New member
Przed chwilą polalem go zimną wodą - o wiele mniejsy ból przy dotyku. Trochę zmylem tej mastki, ale ciągle trochę jest. Z dnia na dzień będę starał zmywać coraz więcej. Dobrze zrobiłem?
 

Trolo

Well-known member
Tak dobrze. Możasz nawet namoczyć w ciepłej wodzie i dopiero potem próbować zmywać tą mastkę.
We wzwodzie nic się nie zsunie? Dasz rade wrzucić zdjecia jak na max zsuwasz we wzwodzie i spoczynku?
 

Pan

Member
Mam takie coś do teraz a mam 17 lat, ja mam tak że podczas erekcji mogę ściągnąć napletek, zostaje on w rowku i nie chce sam wrócić, a jak próbuje sam go jakby przywrócić na żołędzia to zostaje on w tym rowku i jakby się zawija na reszcie, nie wiem jak to wytłumaczyć xD, Co do tego zdjęcia to jest podczas erekcji czy nie ewentualnie daj podczas erekcji bardziej widoczne :D to zdjęcie
 

Trolo

Well-known member
Postataj się ustawić ostrość na penisa a nie na podłogę. Możesz trochę przysunąć telefon do niego. Jak jest sucho między napletkiem, a żołedziem to normalne, że się skleja jedno z drugim.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
P Przebarwienia, ból żołędzi, czestomocz Inne 2
M Ból żołędzi przy dotyku Inne 2
0 Ból żołędzi podczas masturbacji. Inne 5
M Ból żołędzi Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry