• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ból wywołany krótkim wedzidełkiem

benten

New member
mam pytanie czy skrzywienie moze wywoływać ból ? mam zdeczka skrzywionego i skreconego w lewo nie jakos super bardzo ale jest to troche widoczne,

mam w sumie duzego ale czy tabletki na zwiekszenie moglyby wyprostowac go ????

bylem u urologa nic nie stwierdzil w kierynku bólu- wykluczam bezsensowne pisanie zebym poszedl do specjalisty bo bylem i nic mi to nie dalo i to nie u jednego.

mialem zabieg wydłuzania wedzidełka bo urolog to jedno stwierdzil ale nic to nei zmieniło
 

krzysiek83

New member
U mnie skrzywienie nie miało żadnego wpływu na udany seks. Też mam zakrzywionego w lewo. Problem pojawił się, gdy naderwałem sobie wędzidełko, które ostatnio sobie zoperowałem i czekam na wygojenie się ran.
 

benten

New member
witam
Czy mógłbyś mi napisac jeszce czy oprócz skrzywienia miales skreconą główkę ????

Bo to mnie zastanawia (ja mam zdaje mi sie ze od krótkiego wedzidełka a raczej jestem pewien) lekko skreconego i w stanie pełnego zwodu jak go napne to tak jakby sie dokrecal i wtedy jest ból i ta sprawa mnie zastanawia.
Byłbym wdzieczny za odp.
 

krzysiek83

New member
Nic mi się nie skręcało. Po naderwaniu wędzidełka, zaczęło mi ciągnąć żołądź do dołu, a to z kolei zaczęło mi przeszkadzać.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry