• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból szczytu żołędzi pracia.

Marcin1985

New member
Dzień dobry, szukam pomocy wszystko zawodzi. 10 lat temu miałem usuwane wędzidełko i plastykę napletka. I od mniejeiecej tamtej pory zaczęły się schody. Boli mnie zoledz w środku, bardziej jedna strona. Przy myciu jak naciskam boli , przy dotyku delikatnym nie ale nawet umyć się porządnie nie mogę, najbardziej po ejakulacji. Nie mogę dotknąć nawet. Nie wiem do czego ten ból porównać, tępy ból w skali. Od 1 do 10 - 8. Po wytrysku. Robiłem badania na wszystko, bakterie posiewy, na choroby weneryczne itd. Wszystko czyste. Robiłem mr miednicy który nic nie wykazał, byłem na cystoskopii podejrzewano, że może zwężenie cewki. Nic. Czysto, wszystkie badania które dało się zrobić zrobiłem. Maści miejscowe jak emla, czy lidokaina nic kompletnie nie dają. Dostałem skierowanie do poradni leczenia bólu i dostałem tramal! Zjadłem raz tabletkę nic nie pomogła a nie chce tego jesc bo wiem co to jest. I tu pytanie miał ktoś kiedyś taka sytuację? Jakie badania mogę wykonać? Ból jest dokładnie na czubku do centymetra. Bardziej z lewej strony. Strasznie to na mnie działa odchodzi mi ochota na seks, ogólnie unikam kontaktu. Czy przy wypalaniu tego wedzidelka coś mogło być uszkodzone? Już zastanawiam się czy podają blokadę w to miejsce jestem mocno zdesperowany. Dziękuję za każdą odpowiedź.
 

Marcin1985

New member
Była cystoskopia, cewka czysta, i był rezonans ale rezonans w sumie vic nie pokazał bardziej pęcherz itp. Myślę, że albo coś koło cewki ale na zewnątrz stąd nie było widać albo nerw może jakiś. Było usg ale tak, po łebkach. Nawet nie wiem. Do jakiego lekarza się zapisać. Też usg przeszło mi przez myśl. Jestem w stanie dać każdy ból i każde pieniądze żeby się tego pozbyć. Co ciekawe jedna strona tylko lewa.
 

Marcin1985

New member
I nic, co do tematu. Byłem u lekarza, kolejny raz. Nie cwiadono od czego. A przyszła mi na myśl jedna rzecz. Mialem kiedyś plastykę napletka i usunięte wędzidełko. Co do tematu, jaki odczuwaliście ból po stulejce, może to nadwrazliwosc. Pomyślałem że poprostu może przy orgazmie ukrwienie jest dużo większe i stąd ten ból. Mnie boli normalnie na wylot, nie skóra. Sama skóra nie boli, tylko mega na wylot. Jakby w środku. Najbardziej jak się ściśnie, no mocniej trzyma.. Może ktoś ma podobnie.
 

Marcin1985

New member
Cześć, dalej walczę może to pomoże. Jutro mam wizytę, chciałem się z wami podzielić zdjęciem. Przy przybliżeniu widać cewke szczególnie tam gdzie lampa była włączona, widać ta lewa stronę jest inny wogole wygląd. Urolog nie widzi tam nic, a gołym okiem widać , że coś jest i to to mnie boli. Dokładnie to miejsce.
 

Marcin1985

New member
Cześć, słuchajcie wracam spowrotem. Ktoś ma jakiś pomysł? Porobiłem wszystkie badania, diagnozy nie ma. Urolog, rozłożył ręce, wenerolog dał mi 3 serię chemioterapetykow plus glikosteryd. Przyjąłem wszystko, porobiłem znów wymazy. Nic, czysto ból pozostał taki jak był. Zbywają mnie, poszedłem do innego wemerologa, pogadał że mną i mnie odesłał. Ze to nie ten lekarz. 🤦🏽‍♂️ To który? Macie jakieś pomysły? Jestem w stanie przejechać Polskę w zdloz i w szerz byleby znaleźć przyczynę.
 

Trolo

Well-known member
Kurde ciężko będzie znaleźć przyczynę. Może neurolog potrafiłby sprawdzić czy dany nerw nie jest uszkodzony, a może coś go uciska po zabiegu? Może akupunktura coś pomoże?
 

Marcin1985

New member
Teraz to ja już sam nie wiem. Na chwilę obecną stawiam na zapalenie , i jakąś infekcje. Z tym że tyle czasu nie wyszło na wymazach. To mnie zbija z tropu. A nie ma lekarza co powie mi nie wiem: idź człowieku zrób to to to i to jak masz pieniądze. Cholera tak mnie to denerwuje ,że jestem w stanie dać całe pieniądze.
Potrzebuje lekarza co chce leczyć. Co ciekawe żaden nawet nie powiedział mi co i jak. Jak mam jakieś zapalenie już tyle lat to to przewlekle. Clotrimazolum nie da rady. Już trochę z ironia pisze. Leczą w tedy kiedy jest blacha rzecz. Jak trzeba pomyśleć to już za wiele.
 

ToJa83

Member
Jeżeli wszystko jest ok wg. lekarzy i nie ma podstaw fizycznych do tego typu objawów, to pomyśl o wizycie u psychiatry, bo zaczyna to przypominać nerwicę. (somatyzacja).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry