• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból jąder po obrzezaniu

AnnoyingVoid

New member
Cześć, w poniedziałek (3 dni temu) miałem zabieg obrzezania całkowitego, wybrałem je ze względów medycznych (miałem zerwane wędzidełko, od dziecka miałem przykrótkie i podczas seksu z dziewczynami stopniowo mi się nadrywało aż zaczęło mi to wyjątkowo przeszkadzać) i zaleceń dwóch urologów u których byłem, w końcu wybrałem Mini Medicę w Gdańsku i narazie jestem zadowolony. Jestem również pod wrażeniem jak szybko wszystko się goi, nie mam żadnych problemów bólowych już od praktycznie wczoraj, przespałem nawet całą noc (pierwsza to była masakra) krew przestała mi lecieć po jednym dniu - wszystko wygląda praktycznie idealnie i szybko się goi!

Ale do rzeczy. Od 2 tygodni przez zerwane wędzidełko nie miałem okazji ani masturbować się ani uprawiać seksu z narzeczoną, dziś zaczęły mnie mocno boleć jądra i podbrzusze od tego niewykorzystanego napięcia. Czy jest jakikolwiek sposób świeżo po zabiegu obrzezania gdy rana dopiero się goi żeby pozbyć się napięcia? Nie mam szczerze pojęcia co to może być, wiadomo że masturbacja i seks odpadają na co najmniej 4-6 tygodni po zabiegu... Mam urlop jeszcze 4 dni ale jak tak dalej pójdzie do Mi jądra rozsadzi.

Pozdrawiam was i życzę zdrówka!
 

dandoo

Active member
może przyjdzie Ci polucja z pomocą ;) mi to przyszło ze 2 razy i napięcie opadło ale rozumiem Twój ból, omijaj wszelkie możliwości powstania napięcia niestety musisz przeżyć jakoś tą abstynencje, po 2 tygodniach miałem chyba polucje od obrzezania. powodzenia
 

flader

Active member
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę. To o czym mówisz to tzw 'blue balls'. Po krótce, jeżeli długo się podniecasz, np. masturbujesz, ale nie kończysz tego ejakulacją, to wtedy takie coś może wystąpić. W innym wypadku generalnie przez samą abstynencję takie coś się nie powinno dziać. Do polucji i tak dojdzie, więc nasienie samo wypłynie podczas snu.
 

amsah

New member
A może szukasz powodu bólu w złym miejscu?

Mnie w dniu obrzezania po samym zabiegu, kiedy puściło już znieczulenie, dosyć mocno bolały okolice penisa naruszone podczas zabiegu, natomiast największy ból i ciągnięcie odczuwałem właśnie w jądrach, mosznie. Być może promieniowało, może ból fantomowy, ale jednak było to uciążliwe.

Dodatkowo po zabiegu lekarz zalecił trzymanie penisa do góry w bieliźnie, ewentualne podklejane go do podbrzusza. Powiedział, że to pomoże opuchliźnie zejść z samego penisa na mosznę. Także może to po prostu ewentualną opuchliznę w taki sposób odczuwasz? Ja jestem ponad dwa tygodnie po zabiegu i dalej widzę ciut zmieniony wygląd moszny względem tego, jak wyglądała przed.

Wracaj do zdrowia, sprawnego gojenia!
 

Krystiankendroj

Active member
Właśnie mnie to zastanawiało
Kilka razy tak miałem że z partnerka tak się naposniecalem ale byliśmy w miejscu publicznym albo gdzieś gdzie nie można było niczego zrobić
Jeżeli trwało to za długo i podniecenie nie ustawało nie było tego rozluźnienia
I pozostawałem bez wytrysku to gdy wszystko się ju uspokajało miałem dziwny
" bol " Który promieniował ale nie z jąder a tak jakby z moszny przez brzuch
Dziwne uczucie
Coś jakby nie zostało wyrzucone to co się nazbierało
Tak mi się wydaje
 

AnnoyingVoid

New member
Generalnie z tego co piszecie to chyba chodzi właśnie o blue balls, człowiek w ciągu dnia zwłaszcza podczas abstynencji dość często myśli o seksie, głównie po tym pojawia się wspomniany przeze mnie dyskomfort. Ciężko mi się jeszcze pogodzić z zapomnieniem o jakiejkolwiek aktywności na tyle tygodni, ale jakoś muszę dać sobie radę. :p
 

Podobne tematy

Do góry