• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna wzdłóż penisa po obrzezaniu?

matek898

New member
witam w wieku 6 lat mialem operacje obrzezania mianowicie powiem tak mialem stulejke dokladnie nie pamietam to bylo dawno teraz mam 23 lata zrobiono mi operacje na stulejke niby wszystko dobrze ale...ktoregos razu jechalismy z rodzicami i z siostra do lekarza i przy okazji zostalem zbadany kontrolnie.i okazalo sie ze zabieg byl wykonany zle wiec zrobili mi tak moim zdaniem sie to nazywa obrzezanie calosciowe.moje pytanie to takie czy ktos ma podobna sytuacje jak ja??mam blizne wzdluz penisa pod spodem .czy penis obrzezany jest bardziej podatny na zimno i sie kurczy.w stanie zwodu jakiejs rewelacji nie mam jest 15 cm i to mi starcza mam dziewczyne z ktora jestem 4 lata i jakos sobie radzimy nie przeszkadza mi wgl w niczym te obrzezanie wiadomo kwestia przyzwyczajenia juz moze i bym sie nie dal kiedys jak bym wiedzial co to za operacja.postaram sie niedlugo dodac zdjecia .i jeszcze pytanie czy takie blizny sa do usuniecia??
 

matek898

New member
wiec jestem po dlugiej przerwie niech ktos mi powie dlaczego bylo to ciecie wzdluz juz gdzies to widzialem i czy jest wszystko ok patrzac na te zdjecie z gory dziekuje za solidna odpowiedz;]


<a href=http://zapodaj.net/d8ee7dea6603a.jpg.html>DSCF7006.JPG</a>
 

Trolo

Well-known member
Zdjęcie bardzo słabe, ale to jest normalne, każdy penis tak ma i to idzie od czubka penisa przez mosznę aż do samej dupy. Nie usuniesz tego zrozum.
 

bergen

New member
matek898 napisał:
czy ktos moze wie czy takie blizny sa mozliwe do usuniecia .??


Tak jak powiedziałem wcześniej - to NIE JEST blizna. To jest szew skórny. Występuje u WSZYSTKICH mężczyzn. Nie, nikt tego nie usuwa - bo po co?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry