• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna problemem

kolokolo

New member
czesc, mialem poszerzanie bo byl za waski napletek i wydluzanie przy okazji, zsuwa sie dobrze, ale tworzy sie pierscien i nie da sie go zbytnio rozciagnac poniewaz w miejscu gdzie bylo poszerzanie tak jakby sciaga to skore z boku i dalej jest zwezenie tylko ze duzo mniejsze, dodam ze powstalo one po zszyciu lekarza, masakra ciezko jest to wytlumaczyc, pozniej wrzuce jakies fotki, ale da rade to jakos rozciagnac? wszystko sie dobrze sciaga tylko martwie sie ze z prezerwatywa sie bedzie sciagal i mi zejdzie guma
PS. sprawdzić nie mam jak, a narazal na wstyd sie nie bede
 

bezczel

New member
Daj mu chwilę ;) Ja mam to samo ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Trzeba jak najczęściej ćwiczyć rozciąganie. Najlepiej namoczyć żeby się luźny zrobił porozciągać, osuszyć i nałożyć maść na blizny intensywnie masując. Im częściej masujesz bliznę tym będzie bardziej elastyczna.
 

bezczel

New member
Kup sobie Contractubex. Ja widzę po tygodniu efekty. Staram się 2 razy dziennie masować bliznę. Najgorsze jest to że odczuwam od jakiś 2dni ból w okolicach wędzidełka :/ ale w piątek mam konsultację i wszystkiego się dowiem bo może to normalne...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry