Blizna po 2tyg od zabiegu plastyki + usunięcie wędzidełka

pawel1000

New member
Witajcie,
w końcu jak wielu z Was zdecydowałem się na zabieg i poradzenie sobie z dyskomfortem który u mnie wywoływała stulejka częściowa (unikałem ściągania napletka podczas wzwodu).
Lekarz wykonał plastykę, a także usunął zbyt krótkie wędzidełko. Jestem obecnie 14 dni po zabiegu i za kilka dni mam wizytę kontrolną na której ocenimy jego wyniki.
Rekonwalescencje przechodziłem bardzo dobrze, już dobę po zabiegu mogłem zsunąć napletek i dbać o higienę. Szwy wokół żołędzia zaczęły wypadać w 4 dniu.
Niestety wydaje mi się, że blizna która się u mnie utworzyła jest trochę gruba i będzie stanowiła problem. Na pewno przedyskutuje kwestię maści z lekarzem, ale chciałem zapytać jak Wy to oceniacie ? Niepokoi mnie także zwężenie które tworzy się poniżej blizny (zdjęcie nr 2) i jest jakby wynikiem nawarstwionego napletka za żołędziem.
Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi bo wiadomo - lekarz widział i wykonywał wiele operacji, ale sam nigdy przez to nie przechodził.

https://imgur.com/a/2hxelql
 

ehab

Member
Moim okokiem pod względem estetycznym blizna po plastyce napletka jest naprawdę elegancka :) Oczywiście zadbaj o jej elastyczność :)
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist