• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna chyba przerostowa

sekcjabeniza

New member
Cześć. Wiek 20 lat. Zabieg obrzezania całkowitego miałem ok. 10 września i już normalnie funkcjonuję itp. ale drażni mnie ta brzydka blizna, jak się jej pozbyć? W tym jednym miejscu jest wypukła... Stosuję sutricon na noc jak mi się przypomni, zużyłem dopiero niecałą tubkę, ale czy jest coś takiego co konkretnie zadziała? Co sądzicie o tych plastrach na blizny co je polecają, z jakiej firmy wybrać?
Zdjęcia:
 

nope

Well-known member
Stosowalem plastry. Duzo mi dały. Próbuj. Ogolnie pomoga na blizne po kilku miesiacach i nie powinno byc juz twardo itd i delikatnie jej pomoga w przebudowie. Ale te grudki z 2 zdjęcia to mogą już nie zejść.
 

nope

Well-known member
Zapomnialem dopisac. Stosowalem sutricon i najczesciej o nich slyszalem na forum ale tez u jednej osoby widzialem ze stosowala z bliznasilu.
 

sekcjabeniza

New member
Stosowalem plastry. Duzo mi dały. Próbuj. Ogolnie pomoga na blizne po kilku miesiacach i nie powinno byc juz twardo itd i delikatnie jej pomoga w przebudowie. Ale te grudki z 2 zdjęcia to mogą już nie zejść.
No właśnie o te grudki mi chodzi w dużej części :/ Ech, człowiek się pozbył jednego problemu to przyszedł drugi
 

Versracze

Member
Raczej nic z tym lepszego nie zrobisz. Uuzywaj w praktyce, próbuj rozciągać podczas masturbacji lub zabaw z dziewczyną. Ps gdzie miałeś robiony zabieg?
 

DrDrDr

New member
Oststecznie jeśli jesteś niecierpliwy zawsze można laserowo się ich pozbyć/zmniejszyć. Blizna bedzie się zmieniała, ale jesteś już 2 miesiące po zabiegu, efektów wow nie oczekuj
 

nope

Well-known member
Oj zdziwilbys sie jaka potrafi byc przemiana 2 miechy po a 7 miechów pozniej. Przynajmniej u mnie tak było. Dwa inne fiuty.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry