• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna 1 lipca zabieg do dziś ból przy wzwodzie

cptzp23

New member
Czesc, 1 lipca miałem zabieg (obrzezanie), do dziś 10.08.20 jest ból przy wzwodzie(masturbacja), czy coś z tym robić, kontrole miałem jedna i powiedziano mi, ze ładnie się goi.

Czy ta blizna zejdzie i nie będzie bólu?
Czy mam się zgłosić do lekarza?

Liczę na wasza pomoc panowie:)

Tutaj zdjęcia jak on wyglada:



 

mati12

Well-known member
Miesiac po zabiegu to tyle co nic ma prawo bolec i byc opuchnięte wyglada dobrze nie masz powodu do zmartwień póki co nie forsuj go masturbowaniem to ze na zewnatrz wyglada ok nie znaczy ze w srodku juz wyłączone to trwa
 

mati12

Well-known member
Zależy od organizmu jestes dopiero miesiac po moze byc ze bedzie bolec miesiac,dwa ogólnie miejsca szycia moga do roku sie regenerowac zablizniac nie forsuj go zbyt dużo przeszedł zabieg i potrzebuje czasu by dojsc do siebie masz jakas wizyte kontrolna?
 

cptzp23

New member
Zależy od organizmu jestes dopiero miesiac po moze byc ze bedzie bolec miesiac,dwa ogólnie miejsca szycia moga do roku sie regenerowac zablizniac nie forsuj go zbyt dużo przeszedł zabieg i potrzebuje czasu by dojsc do siebie masz jakas wizyte kontrolna?

nie mam, miałem po 1.5tyg zdjąć szwy i tak uczyniłem, lekarz co zdejmował mówił, ze ładnie się goi, ze nie trzeba już wizyt
 

mati12

Well-known member
Uhm jeżeli za miesiac bedzie nadal tak samo bolec to sie umów na wizyte a jezeli bedzie bolec ale juz mniej znaczy ze idzie w dobra strone cierpliwości
 

telewizor

Member
Ja po 6 tygodniach dopiero probowalem. Wczesniej ciagnelo dosc mocno i bylem troche przestraszony ze tak zostanie. Pelna sprawnosc po okolo 3 miechach mialem ale jeszcze cos bylo czuc. Po roku moglem juz z zona bawic sie w dowolny sposob z pelnym komfortem.
 

cptzp23

New member
Ja po 6 tygodniach dopiero probowalem. Wczesniej ciagnelo dosc mocno i bylem troche przestraszony ze tak zostanie. Pelna sprawnosc po okolo 3 miechach mialem ale jeszcze cos bylo czuc. Po roku moglem juz z zona bawic sie w dowolny sposob z pelnym komfortem.
to normalne, ze mija prawie drugi miesiąc a mnie blizna dalej boli?
 
Niepokoje się tym dość nieprzyjemnym bólem, ale tak ogólnie to jestem zadowolony? Ty jesteś przed czy po? Może znasz temat i doradzisz.
Temat troche umarł, ale chyba jeszcze zagladasz wiec Ci powiem ze nasze "maluchy" wyglądaja podobnie. U mnie minął 2 miesiąc po zabiegu i ząbki jeszcze zostały i raczej zostana na zawsze choć może trochę się spłaszczą. I jak na ten moment jest dobrze choć do końca nie mogę jechać na recznym bo miejsce cięcia jeszcze jest wrażliwe tak jak i ząbki. No i przy naciąganiu napletka po dłuższej przerwie np po nocy jest lekki ból, ale potem gdy parę razy zrobię mu "gimnastykę" wszystko jest ok
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry