• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

błagam pomózcie ;(

Jakubson1p

New member
Panowie czy skrzywienie penisa w dół jest czyms normalnym ? ;( Dodam ,że wczoraj pierwszy raz kochałem się z dziewczyną dodam ,ze było to w samochodzie mało miejsca i wgl i nie trudno mi było włozyc członka mozę ,przez to ,ze było mało miejsca? dodam ,że moj członek był giętki ,zginał sie tak jakby moze to od masturbacji?
 

Trolo

Well-known member
Zgięcie w dół nie jest normalne. Pizesz, ze nie trudno było Ci włożyć czlonka i to prze to, że było mało miejsca? Rozumiem, że chciałeś powiedzieć, że było trudno włożyć. A czy od masturbacji to ciężko powiedziec, wyglądała raczej na to, że nie miałeś pełnego wzwodu. Wszystko zależy od tego jak duże jest to skrzywienie i czy bedzie ono Ci przeszkadzać , może jakieś zdjecia. Aczkolwiek jak poradziłeś sobie w aucie to nie powinno być źle.
 

Maciekj96

New member
Takie skrzywienie to nic stary.. uwierz... nie przejmuj sie... nie mysl o tym.. jak nie boli to spokojnie.. ja mam wieksze i wspolzyje juz od 6 lat ponad... i mialem stulejke do tego... teraz sie obrzezalem i czekam az wyzdrowiejeee...i dalejjj...
 

Sebix92

Active member
Uważam, że wszystko okay. Chyba, że podczas erekcji wykrzywia się. Więc zrób takie zdjęcie, bo spoczynek nic nie obrazuje.
 

Jakubson1p

New member
czyli nie bedzie przeszkadzac? a czemu penis jest giętki w trakcie stosunku i "cięzko nim wejsc"? chodzi o erekecje? dodam ,że moim zdaniem to wina masturbacji tez
 

Trolo

Well-known member
Generalnie na tym zdjeciu kiepsko cokolwiek widać. Tam jest penis we wzwodzie tak? I podczas wzwodu jest skierowany w dół?
Nie moze to być przez masturbacje, a to ze jest giętki znaczy, że nie masz wzwodu.
 

Podobne tematy

Do góry