• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

biały nalot na szwach po wędzidełku

Kroot

New member
Witam,
mam problem z białym nalotem na szwach po usunięciu wędzidełka. Operacje przeszedłem 14 marca tego roku o godzinie 15. Wczoraj przed spaniem kiedy zakładałem sobie opatrunek zauważyłem że na szwach mam biały nalot. Nie chce on schodzić po probie zdjęcia go palcem jest raczej trochę twardszy i całkowicie biały i tu pojawia się moje pytanie. Co to jest? Czy jest to może ropa czy raczej rozpuszczające się szwy.

p.s.
na dole szwów mam taka ciemna kuleczkę z ktorej leci krew i rowniez nie wiem co to jest.

Proszę o jak najszybsza odpowiedź bo nie wiem czy dzwonić do lekarza. Wizytę mam umówioną za tydzień nie wiem czy tego nie przyspieszyć
Z góry dziękuje
 

Trolo

Well-known member
Co stosujesz na ranę? Może to pozostałości po jakiejś maści z antybiotykiem. Ciężko powiedzieć co to jest nie widząc tego. Szwy na pewno się nie rozpuszczą w 2 dni to nie możliwe.
 

luki1

New member
Hej,
ja miałem zabieg wczoraj i m.in. miałem przedłużane wędzidełko.
Lekarz ostrzegał mnie przed białym nalotem w okolicach szwów i mówił, że to normalne, że takie coś się pojawi i żeby się nie stresować :)

Więc myśłę, że nie ma co panikować!
 

Podobne tematy

Do góry