• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Biała skóra na trzonie prącia

Kacper21

New member
Witam,
Od miesiąca zauważyłem, że na trzonie prącia zrobił mi się biały pierścień wokół całego trzonu. Jest on wgłębiony niż normalna skóra (widać na zdjęciu). Czasami utrudnia to ściągnięcie do końca skóry (natomiast nie jest tak cały czas!). Zauważyłem też, że przez to właśnie penis skrzywiony jest w lewą stronę, choć podczas pełnego wzwodu wcale nie jest tak źle. Dodam, iż jakiś czas temu (nie pamiętam ale chyba 1-2 lata temu) robiłem zabieg wydłużenia wędzidełka. I tu pytanie do was czy ktoś spotkał się z czymś podobnym albo czy wie co to jest? Jakaś porada co to może być i co z tym zrobić? Czy obawiać się tego? Link do zdjęć podsyłam poniżej. Proszę o pomoc:))

Zdj
 

kaloryfer!

Active member
Nie, może być częściowa. I Ty taka masz. Zresztą ja też i wygląda bardzo podobnie. W spoczynku jest ok, ściągam na luzaku itd. We wzwodzie już gorzej i jest dyskomfort, no i temu będę miał zabieg.
 

Trolo

Well-known member
Proponuję konsultację z chirurgiem plastycznym. Możliwe, że da się jakoś usunąć lub poluzować bliznę, żeby się nie obrzezać.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry