• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

"Bezpieczne wzwody"

Marcin2312

New member
Jestem tydzień po zabiegu obrzezania i zastanawiam się po jakim okresie wzwody są już bezpieczne i nie spowodują rozejścia się rany.
 

adamek22

Member
Z tego co się orientuje to CHYBA po odpadnięciu wszystkich szwów. Bo szwy się napinają i niby podrażniają ranę. Jak coś to mnie poprawcie
 

flader

Active member
Intencjonalne czy nieintencjonalne? Te pierwsze dopiero po 4-6 tygodniach, w zależności od tego jak czujesz i jak się leczy. Te drugie zazwyczaj nie są tak problematyczne, ale i tak warto je ograniczać. U mnie zdarzały się krwawienia nawet w 3 tygodniu.
 

Marcin2312

New member
Chciałbym spotkać się z dziewczyną na jakieś jedzenie czy spacer, ale boje się że może dojść do jakiegoś nieintencjonalnego wzwodu i będzie po szwach, albo rana się mocno rozejdzie. Jakie były wasze doświadczenia?
 

flader

Active member
Najlepiej dać sobie spokój z czymkolwiek pobudzającym na czas rekowalescencji. Przy dziewczynie nie jest ciężko się podekscytować, a tego nie chcesz.
 

Trolo

Well-known member
Ewentualnie ciasny opatrunek zrób taki który w miejscu szycia nie pozwoli "napompować" penisa do maksimum i powinno być ok. Generalnie wzwody w nocy też mogą narobić swoje więc też proponuję robić ciasne opatrunki, ale takie, które nie będą powodować niedokrwienia.
 

Mateusz1999

Active member
Ja byłem po staplerze i do dziewczyny wybrałem sie po 2 tygodniach od zabiegu. Ale było to spotkanie pozbawione całowania, fajnych widoczków, nawet musiałem ograniczyć przytulanie. Kilka razy czułem jak się zaczyna podnosić i szybko przestawałem. Tylko za mało szczegółów podałeś jeśli chcesz dostać konkretniejszą odpowiedź. Ja po zabiegu staplerem bardzo bałem sie wzwodów ale doktor zawsze mnie uspokajał że to jest metoda dla normalnych facetów którzy te wzwody mają
 

Podobne tematy

Do góry