• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Basen

KKchris

New member
Zależy od miejsca i towarzystwa. Jeśli w regulaminie jest to sprecyzowane, a panowie w szatni są bardziej beztekstylni, niż tekstylni, no to normalnie na golasa. Jeśli jednak wszyscy inni pod prysznicem czy w szatni zostawiają gatki na sobie, to ja też.
 

dandoo

Active member
nago, przecież są kurtyny ;) a jak nie ma to dostosuj się do reszty, aczkolwiek uważam jak myć małego to chyba bez gaci no chyba że jest koedukacyjne i Panie mogłyby czuć dyskomfort - a to już inna sprawa.
 

Marcin 30

Member
Ale tutaj tez chodzi i to w jakim "stanie technicznym" przychodzisz na basen a nie wychodzisz (to, w jakim stanie wychodzisz z basenu do domu pewnie mało kogo interesuje). Jeśli przychodzisz na basen wiczorem, po intensywnym dniu pracy czy szkoły i z nieumyta częścią intymna Twoj3go ciała wchodzisz do basenu... I tak razy 200 osób dziennie... :D
 

promatyk1

Member
Kiedyś myłem się przed basenem i bez gaci, ale teraz już nie.
Niestety otwarte prysznice nie zachęcają do rozbierania, a naliczanie czasu nie zachęca do dokładnego wymycia.
 

amenek5

Member
Sam nie wiem jak się do tego odnieść. Chodzi o to że jak nie ma w okolicy dzieci to zdejmuje kąpielówki i myje się dokładnie nago. Ale jak są dzieci to sam nie wiem co robić. Parę razy spotkałem się z sytuacją że widziałem taki wzrok rodzica że mu zgarszam dziecko czy coś w tym stylu... oczywiście nie paraduje z kutasem po całej łazience. Tylko jestem obrócony tak żeby jak najmniej osób to widziało bo zdaje se sprawę że nie wszystkim pasuje to żebym sobie latał z kutasem po łazience.

Ogólnie jestem zdania że nie powinno być wstydu itp i powinno się kąpać nago i dokładnie, no ale niestety, nasze społeczeństwo jeszcze chyba nie jest na to gotowe
 

KKchris

New member
Jeśli o obecności dzieci mowa, to rzeczywiście jest to skomplikowany temat.
Ja byłem wychowywany, że pod prysznicem się jest nago, no bo jak inaczej ma się ktoś umyć i nie raz za dzieciaka brałem prysznic na basenie ze starym, z gaciami w dół.

Teraz jak na baseny chodzę, to różnie to bywa, ale muszę pochwalić, że raz na basenie z tatą był taki dzieciak, parę ładnych lat ode mnie młodszy i kulturalnie wraz z tatą prysznic nago. No to po prostu zależy od podejścia rodzica i wychowania.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Wydłużenie wedzidelka a basen Krótkie wędzidełko 6
M Obrzezanie całkowite - basen Po zabiegu obrzezania 3
M Basen po zabiegu Krótkie wędzidełko 3

Podobne tematy

Do góry