• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Banan?- nie jest przeszkodą podczas seksu !

zgredek656

New member
Witam.
Założyłem ten temat aby uświadomić niektórych panów że warto spróbować uprawiać seks pomimo skrzywionego penisa.
Mój jest strasznie wykrzywiony w prawo / z góry wygląda jak banan który ostro ugina się w prawą stronę
Na początku bałem się tego powiedzieć mojej pierwszej partnerce która ze mną jest , lesz gdy ,,poznawaliśmy'' nasze ciała i przygotowaliśmy się do pierwszego razu sama dostrzegła te skrzywnie. Powiedziała mi czy czytałem o tym na internecie, ja powiedziałem że tak. Wiecie co ? Myślicie że się przestraszyła ? Nie! Ucieszyła się z faktu iż niektórzy ludzie mówią o seksie z krzywym penisem jako przyjemniejszym.
Gdy nadszedł ten moment , bałem się że będzie ją bolało, zastosowałem prezerwatywy durex select > osobiście strasznie je polecam :) nastolatką napewno się podobają mają ładny kolor i owocowe zapachy:) jest też środek nawilżający :).
No ok , mała gra wstępna i wchodzę ;) , odbyło się bez bólu , tylko duża przyjemność ! Czy w pozycji od tyłu czy na misjonarza nie miałem problemów ! :)
Także panowie, nie bać się tylko uświadomić wasze partnerki przed seksem o problemie zamiast biegnąć do lekarza, być może wasz seks będzie urozmaicony ? przyjemniejszy ? 8) :)
Mam 18 lat :) od niedawna zacząłem współżycie :)
Pozdrawiam i powodzenia !
 

Ktosek

New member
Temat warty podpięcia :D

kiko337 oczywiście się z Tobą zgadzam ale nie każdy przypadek jest skazany na operację lub dożywotni brak czerpania przyjemności z życia erotycznego.
Jak powszechnie wiadomo, a pewnie 90% użytkowników tego forum się z tym spotkało, w szkołach brak jest edukacji na temat zdrowia i prawidłowego rozwoju męskich narządów płciowych. W trakcie naszej edukacji każdy przechodził tzw. bilans zdrowia lub inne badania kontrolne u lekarza pierwszego kontaktu. Jedyne pytanie jaki zadał mi lekarz na takim spotkaniu to "Czy mam oba jądra?". Oczywiście odpowiedziałem zgodnie z prawdą, czyli tak ale co jeśli ktoś nie ma ale wstydzi się o tym powiedzieć, bo się reakcji lekarza lub tego, że będzie odbiegał od "normy" i zostanie wykluczony? Pytania, "Czy mogę swobodnie odprowadzić napletek?" lub "Czy mój ptaszek przy erekcji jest prosty?" nie usłyszałem.

Pomimo, że skrzywienie nie jest schorzeniem, które może przyczynić się bezpośrednio do śmierci, jego obecność ma czasem opłakane skutki dla psychiki młodego chłopca. Z czasem pogłębiające się uprzedzenie do swojego przyrodzenia może na prawdę uprzykrzyć życie i wpędzić w depresję, itd. Cieszę się, że pewnego wieczora, kilka lat temu znalazłem tą stronę i ludzi z podobnym problemem jak mój, baa ucieszyłem się że mój przypadek wcale nie jest odosobniony, a wręcz całkiem popularny.

Problem numer 2 zaczął się w chwili gdy pojawiła się pierwsza poważna dziewczyna i realna wizja sytuacji łóżkowej. Problemem tym był stos pytań dotyczących tego, czy uda się uprawiać seks z takim krzywym frędzlem między nogami. Po pewnym czasie okazało się, że nie stanowi to problemu ale stresu było co nie miara. Nie dość, że "pierwsze raz" to jeszcze podejrzliwie z gaci spoglądał mój krzywy przyjaciel gotów opaść ze stresu w najmniej spodziewanym momencie.

Myślę, że gdyby było więcej informacji jak to jest z seksem u posiadaczy "banana" było by łatwiej podejść do tego wstydliwego tematu, bo na końcu okazuje się tylko, że Strach ma wyłącznie wielkie oczy oraz małe jaja :D
Zatem zachęcam do udzielania się w tym temacie, a jeśli przeczyta to administrator warto aby przypiął wątek, żeby nie znikł gdzieś.

Pozdrawiam
 

zgredek656

New member
Ktosek
Ja akurat nie miałem strachu z moją pierwszą partnerką ( z którą chce być do końca zycia)
Po prostu uświadomiłem ją z tym problemem .
Jeżeli zaufasz dziewczynie i wiesz że ona będzie z Toba do konca zycia to musisz potrafić rozmawiać na takie tematy , a jeżeli się już któraś boi, a wcześniej to już robiłeś, to powiedz że było wszystko ok , a nawet np. tak jak w moim przypadku , przyjemność jest dużo większa :)
 

Ktosek

New member
Chyba się nie jasno wyraziłem. W zasadzie to co napisałem oparłem na własnych doświadczeniach ale obecnie nie mam najmniejszych problemów przy seksie bez różnicy na pozycję. Chciałem pokazać, że mimo strachu warto próbować, bo mamy tylko jedno, krótkie życie z którego trzeba garściami czerpać.
 

zgredek656

New member
Zachęcam do dalszej dyskusji :)
Wykrzywiony penis to wspaniały stymulator punktu G :) , jeżeli macie wykrzywienie np. w prawo to podczas seksu w pozycji misjonarskiej przekręćcie kobiete aby leżała na swoim lewym ramieniu , wtedy wasze skrzywienie bedzie mocno stymulować ten punkt :) .
 

Ktosek

New member
Wiesz, trudno dać tu w 100% pewną i wiarygodną odpowiedź. Nie dowiesz się jak nie spróbujesz. Za wielu opcji do wyboru nie masz Kolego, a decyzji za Ciebie nikt nie podejmie. Musisz po męsku stawiać czoła wyzwaniom.
 

Ktosek

New member
Mam na myśli mniej więcej to:
1. Wieczna abstynencja od seksu z powodu problemu i wstydu z tym związanego (początkowego)
2. Ewentualnie kula w łeb, żeby skrócić sobie ciągnącą się jak smród po gaciach do grobowej deski depresję
3. PRZEŁAMAĆ SIĘ i nie poddawać po pierwszym nieudanym razie, bo nie po to mamy jaja poniżej wacka, żeby sobie tam dyndały...
4. Jak już musisz i masz taczkę pieniędzy to operacja.

Uwierz mi, że nie jest mi wcale tak łatwo mówić "przełam się i próbuj". Sam przez to przechodziłem 4-5 lat temu i nie była to łatwa sprawa ale też NIE niemożliwa:)
 

markus90

New member
a ja powiem tak jesli ma sie skrzywienie penisa (obojetne w ktora strone) i nie jest ono powiedzmy wieksze niz 40-50 stopni (w zależności od wielkosci i tego jak twarde ma sie erekcje)to mysle ze mozna normalnie wspolzyc w kazdej pozycji, ale jesli skrzywienie przekracza znacznie te 50 i jest np. 70-90 to juz nie ma mowy o normalnym seksie i trzeba isc na zabieg
 

kristofer87z

New member
Dużo zależy od partnerki i od tego, jak zachowuje się to skrzywienie.

Ja miałem niewielkie skrzywienie, w dół.
Ale największy problem polegał na tym, że w miejscu skrzywienia penis nie trzymał sztywności.
Dało się go "złamać" w dół, a przy próbie wyginania do góry strasznie bolało.

W niektórych pozycjach owszem, dało się uprawiać seks, ale w innych penis zwyczajnie się łamał i ze stosunku nici.

Na dodatek dziewczyna była często poobcierana w środku z powodu tego skrzywienia.

Dlatego zdecydowałem się na operację i mam nadzieję, że będę zadowolony.
Obecnie wszystko się goi - 8 tygodni celibatu...
 

kristofer87z

New member
3000 zl + konsultacja 110 zl.

O 12.00 przyjechalem, skonsultowalem sie z lekarzem, ustalilismy co bedzie robione.
Za pol godziny poszlismy na sale operacyjna.
Obudzilem sie po okolo 3 godzinach.
Nastepnego dnia o 12 bylem juz w drodze do domu...
Tyle w temacie.

Pzdr.
 

wesolystudent

New member
Krostofer fajnie, że się udzielasz masz może jeszcze jakieś zdjęcia przed operacją i oczywiście czekamy na zdjęcia gdy wszystko się ładnie zrośnie :D
Ja wstrzymam się z dalszą decyzją do pierwszego współzycia.
 

lilith

New member
Witam. Czuję się nieswojo pisząc na forum dla panów, ale nie wiem gdzie szukać porady. Otóż mój chłopak ma bardzo wygiętego penisa w dół, na oko ok. 70stopni. Nie wiedziałam wcześniej, że to możliwe i nie wiem jak to wygląda od strony mężczyzny. Chce zacząć z nim współżyć,ale... On się tego bardzo wstydzi, mnie z koleji martwi tylko jego stres i obawa że zrobię mu krzywdę. Nie chcę by go bolało. Nie wiem jak dobrać pozycje żeby było mu dobrze (nie robiąc mu krzywdy). I najważniejsze- Jak uświadomić mu, że podoba mi się takim jakim jest? Że przede mną nie musi się wstydzić?
 

Podobne tematy

Do góry