• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Badanie Tured

Scorup82

Member
Dawno mnie tu nie bylo, ale tak w skrocie, pojechalem do babeczki w wawie, napraede dobra, Chomicz, przrbadala mnie lacznie z sondą (badanie tured) okazalo sie ze mam torbiel i pewnie problem z zatkanymi nasieniowodami. Objawy takie jak przy chorej prostacie.
Pisze to, zebyscie poprostu drazyli temat, bo wlozenie palca do tylka przez urologa to za malo
 

Dawidst

New member
Siema, Osunęła ci ten torbiel? bo ja tez mam na prostacie w części centralne widac na usg około 14-16 mm urolog twierdzi ze usuniecie grozi powikłaniami wsteczny wytrysk
 

Scorup82

Member
teoretycnie tak, ale powiklania sa glownie przy zabiegu TURP, TUR-ed jest bezpieczniejszy znacznie ale wiadomo, tez moze cos sie jebnac. Nie usunela mi bo tylko sondą mnie zbadała i dala mi kontakt do goscia ktory tym sie zajmuje. generanie jak czytalem to ten zabeg jest w miare czesto przeprowadzany, szczegolnie u osob ktore maja problemy z plodnoscia
 
Może.. z tym badaniem.. chodzi wam o badanie TRUS ? Kiedyś to miałem robione na szpitalu na samym początku. W wyniku z uwag miałem tylko zdanie.. że prostata zmienna echogenicznie (coś takiego)
 

Boksic1988

New member
Tak to jest badanie usg metoda TRUS przez dupke.Lepsze od normalnego bo o wiele bardziej dokładne👍👍👍Też mam torbiel bo wyszła w rezonansie miednicy mniejszej.Ale dwóch urologow mowi ze jest małe i nie ma wpływu i połowa facetow ma jakieś torbiele.
 

Podobne tematy

Do góry