• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Badanie stulejki

HanSolo

New member
Niedługo wybieram się do urologa, żeby dowiedzieć się czy mam stulejkę. W spoczynku nie mam żadnych problemów, jednak przy erekcji mam małe trudności, ale wszystko jest do zrobienia. Jak wygląda badanie w takim przypadku? Będę musiał mieć erekcję, żeby mogł to zweryfikować? Nie mam pojęcia jak się mój zachowa przy stresie
 

Kartuz

New member
Spokojnie, nie ty pierwszy jesteś w takiej sytuacji. Jak ja byłem pierwszy raz, lekarz kazał opowiedzieć co się dzieje, następnie kazał rozpiąć spodnie i położyć się, zbadał, sam podotykal i poogladal i powiedział co o tym sądzi. Lekarz będzie się pytał czy podczas wzwodu są trudności ze ściągnięciem napletka ale on sam widząc stan spoczynku będzie wiedział co i jak. Gdy zostałem zakwalifikowany do plastyki napletka, w dniu zabiegu musiałem lekarzowi przedstawić zdjęcie jak wygląda w moim przypadku penis w czasie wzwodu, ale żaden lekarz nie będzie kazał Ci robić tego w jego obecności. Tu się nie ma czego bać, śpisz sobie swoje pytania i obawy i głowa do góry, a gacie w dół.
 

flader

Active member
Nie ma się czego bać, a erekcja to ostatnia rzecz, o której będziesz wtedy myślał. Miałem już wiele wizyt w tych sprawach u lekarzy i nigdy mi nawet przez myśl tam o tym nie przeszło. Badanie jest proste, lekarz patrzy i ocenia. Czasem spróbuje ściągnąć napletek sam. Ja miałem też tak jak ty, że nie schodził mi tylko w erekcji, więc zrób zdjęcie przed wizytą i pokaż. To ważne.
 

Zib33

Active member
Tak jak koledzy piszą - zrób sobie zdjęcia, bo na wizycie o erekcję bardzo trudno. Lekarz obejrzy sobie w spoczynku, trwa to może pół minuty, ale żeby ocenić faktyczny stan stulejki będzie potrzebował zerknąć na to zdjęcie.
 

amenek5

Active member
Potwierdzam to co chłopaki piszą , kazał się położyć zsunać majtki, obejrzał go , naciągnał napletek po czym stwierdził sam ze mam stulejkę i ze prawdopobnie napletek schodzi mi do połowy podczas zwodu. ( tak też było, bez zdjęć i bez niczego, sam tak stwierdził).

P.S podziwiam ludzi którzy myślą ze stanie im u lekarza, ja se tego niewyobrażam.
 

flader

Active member
Tylko jakie zdjęcie zrobić? Z zsuniętym podczas erekcji?
Tak. Po prostu zsuń na tyle ile ci to pozwala, co nie oznacza że masz to ściągać na siłe. Jeżeli tak jak mówisz napletek schodzi za rowek zażołędny, ale z trudnością, to uformuje się pierścień, który jest niczym innym niż zwężeniem, które lekarz musi zobaczyć.
 

Kartuz

New member
Ja usłyszałem od doktora, że przed zabiegiem plastyki mam mu pokazać zdjęcie podczas wzwodu (z góry - takie jak większość tu umieszcza, z dołu bo chciał zobaczyć jak wygląda wędzidełko i u mnie się okazało że jest mega krótkie i odrazu do usunięcia oraz po bokach). Też sami wiemy że tu musi być pełny wzod taki podręcznikowy.
 

Podobne tematy

Do góry