• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bable po zabiegu obrzezania

Unifon

New member
Hej! Na wstępie napiszę, że forum przeglądam od dłuższego czasu i to dzięki wam zdecydowałem się na zabieg. Dziś 11 dni po nim przychodzę do was po poradę.

Otóż minęło 11 dni i przód goi się znakomicie. Żadnych problemów, oponek czy zgrubien. Szew jeszcze żaden nie wypadł. Ale w miejscu wedzidelka wygląda to tak. Coś jakby bable? Zgrubienia? Nie wiem co jest grane.. Nic mnie nie boli ani nie bolało (tylko pierwszy dzień po zabiegu)
Proszę o pomoc, rady.
https://imgur.com/5KD1unO
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Trzeba poczekać póki się nie zagoi, wypadną szwy i zejdzie opuchlizna. Zawsze trochę się wyrówna. Poczekaj przynajmniej półtora miesiąca. Po tym czasie będzie już wiadome. Jeżeli nadal będzie tak wyglądać to już się to nie zmieni. Teraz jest za wcześnie by mówić o końcowym efekcie. Dużo zależy jak zostało zszyte, wtedy tak się zrosnie i tak zostaje.
 

krycha22

New member
Dokładnie, musisz poczekać do zagojenia do 3 tygodni się goi, więc spokojnie :) Ja mam dużą oponkę z lewej strony i tez mam nadzieję że zejdzie po odpadnięciu szwów.
 

Unifon

New member
Trzeba poczekać póki się nie zagoi, wypadną szwy i zejdzie opuchlizna. Zawsze trochę się wyrówna. Poczekaj przynajmniej półtora miesiąca. Po tym czasie będzie już wiadome. Jeżeli nadal będzie tak wyglądać to już się to nie zmieni. Teraz jest za wcześnie by mówić o końcowym efekcie. Dużo zależy jak zostało zszyte, wtedy tak się zrosnie i tak zostaje.

Dzięki za odp. Kontakt z lekarzem będę miał dopiero w poniedziałek pewnie, ale przez te 2-3 dni od zrobienia zdjęcia powiem szczerze, że wygląda to lepiej, odstawiłem już maść i psikam tylko octeniseptem, jeden szew na samej górze wędzidełka już wypadł a zgrubienia zmalały.
 

Podobne tematy

Do góry