• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

AtenaClinic - czy cos innego ? - Slask

misiakos

New member
Potrzebuje informacji odnosnie dobrej kliniki na slasku - okolice mikolowa. Obecnie upatrzylem sobie Atena Clinic i Pana lek. med. Marka Klara. Na forum jest pare opinii, jednak malo szczegolow.
Cenowo wyglada ok od 700-1000zl... moze ktos zna podobne kliniki w podobnej lub nizszej kwocie? i sa sprawdzone ? akurat na dniach chce sie umowic i miec problem z glowy.
 

trojstulej

New member
Ja miałem wczoraj robiony zabieg plastyki i wydłużenia wędzidełka, wszystko jak narazie wygląda w porządku, doktor ma bardzo dobre podejście, koszt 1000zł, nie wiem czy gdzieś znajdziesz taniej
 

misiakos

New member
Ja miałem wczoraj robiony zabieg plastyki i wydłużenia wędzidełka, wszystko jak narazie wygląda w porządku, doktor ma bardzo dobre podejście, koszt 1000zł, nie wiem czy gdzieś znajdziesz taniej

jaki czas oczekiwania na operacje od wizyty? :) w pon bede dzwonic, ale wolalbym wiedziec jak rozplanowac wakacje (zdjecie szwow etc)
 

trojstulej

New member
W czwartek byłem od razu na konsultacji przed zabiegiem, ustalona została metoda i zabieg był w nastepny czwartek w międzyczasie miałem zrobić morfologie krwi
 

Leszek398

New member
ja miałem tam robiony zabieg.. na plus na pewno cena, podejście do pacjenta, cały zabieg 15-25 minut zeroo bólu, ogólnie polecam, choć w moim przypadku miałem robione częściowe obrzezanie w dniu zabiegu jeszcze na stole operacyjnym wszystko chodziło jak po maśle żołądź się odkrywał, minus po 3 dniach jak to wszystko opuchneło to nie dało się zdjąć napletka, na wizycie kontrolnej lekarz zrobił to delikatnie bez szarpnięć, ale bolało niemiłosiernie, udałem się na konsultacje do innego lekarza który stwierdził że zabieg został źle zrobiony, zbyt mało skóry zostało odciętej i konieczna była poprawka. czas oczekiwania tydzień.
 

Leszek398

New member
jak masz robić całkowite obrzezanie to myślę że ok, ale jak ma to być jakaś plastyka czy częściowe obrzezanie to lepiej poszukaj gdzie indziej, lub powiedz lekarzowi żeby odciął trochę więcej :D żebyś nie miał takich kłopotów jak ja :) zacytuje słowa lekarza urologa do którego później na konsultację się zgłosiłem " panie z takimi rzeczami chodzi się do urologa, a nie do chirurga!!, od tego są te specjalizacje" no i miał gosciu rację, myślałem sobie przecież to tylko ucięcie kawałka skóry czemu miało by się nie udać, no i mam przekonałem się ze jednak trzeba było iść do urologa.. :) ale jak to mówią mądry polak po szkodzie :)
 

misiakos

New member
jak masz jeszcze jakies pytania to pisz chęyttnie odpowiem :)

jestem umowiony na jutro i na miejsuc moge wybrac metode
1 - taka, ze napletek zostaje
2 - z obrzezaniem

Szczerze, nie wiem ktora wybrac... niby obrzezanie powoduje, ze mniej przyjemnosci, ale czy to prawda. Z drugiej strony (moim zdaniem) jest to opcja lepsza ze wzgledu na higienie
 

Leszek398

New member
z ręką na sercu nie polecam Ci u tego lekarza robić 1 opcji bo jak zrobi Ci tak jak mi zrobił.. to bedziesz musiał powtarzać zabieg tak jak ja.., z tego co wyczytałem i co mi powiedział urolog to seks po obrzezaniu jest dużżżo przyyjemniejszy fakt dłużej się dochodzi ale orgazm jest dużo lepszy
 

Leszek398

New member
a najlepiej to zrób ten zabieg u innego lekarza urologa, pare stówek dołożysz ale będziesz miał tak jak to ma być, zrób sobie tak jak ja mam obrzezanie częściowe, uwalą tyle ile muszą i zobaczysz jak będzie Ci to przeszkadzać to zawsze możesz zrobić całkowite obrzezanie, a w drugą stronę niestety nie da się, jak uwalą to uwalą :), ja teraz mam tak że w spoczynku żołądź jest tylko trochę odkryta, a w stanie erekcji napletek sam się odwodzi jest super nic nie ciągnie nie uciska
 
Do góry