• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Antybiotyki stosowane równocześnie - zestawienia

tomiszon

Member
Jakie antybiotyki stosowaliśmy w trakcie leczenia? Jakie można ze sobą łączyć? Chciałbym spróbować azytromycynę z levoxą znalazłem informację, że w takim układzie dobrze działają te leki. Może ktoś z was tak je stosował? Azytromycyna z bactrimem ? Też można łàczyć? Ktoś się z tym spotkał?
 
Ja nie łączyłem.. najpierw brałem 10dni Levoxe.. później 20 dni Bactrim.. spektakularnych efektów nie widziałem.. poprawę zaczynałem odczuwać w Marcu.. Od Kwietnia czuje się w 90% zdrowy..(choruje od grudnia 2018). Urolog twierdzi.. że moje ustąpienie objawów.. lub ich.. drastyczne osłabienie.. jest spowodowane tym.. że od marca zaczęło robić się cieplej :/
 

Wojt77

Member
Polecam aminek egipski. Mocne zioło na rozluźniające mięśnie gładkie układu moczowego i dna miednicy. Uwaga na dawkowanie. Nie przesadzić.
 
Łączyłem
Terapia skojarzona:
Fosfomycyna + Lewofloksacyna
Sulfametoksazol/Trimetoprim + Cefuroksym
Terapie skojarzone dawały lepszy efekt, ale bierz pod uwagę, jak po dupie dostaje flora oraz żołądek.
 

Podobne tematy

Do góry