• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Anonimowość

panukasz

New member
Mam 19lat i stulejkę. Na tygodniu chodzę do pracy,jestem w ponad pół rocznym związku. I w końcu chcę wziąść się za siebie i pozbyć się tego syfu. Czy jest możliwe,całkowicie anonimowa operacja,kuracja itp? Podczas rehabilitacji praca jest bardzo niewskazana? Ile obecnie trzeba czekać na operację?
Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
 

forest

New member
To zależy o jaką anonimowość Ci chodzi?
Wiadomo że Twoje dane są potrzebne lekarzowi, szpitalowi ;)
Zależy jaka wykonujesz prace, jaki robisz zabieg, czy przez nfz czy prywatnie
 

forest

New member
Rodzina nic nie musi wiedzieć, z dziewczyna bedzie trudniej wiadomo, zaraz zobaczy że chodzisz inaczej jak zawsze, etc. ;)
Co do pracy pewnie pasuje pare dni wolnego sobie wziąć po zabiegu, koszty (prywatne) możesz zobaczyć w odpowiednim temacie na forum
 

panukasz

New member
Hmmmmmm
9. ZABIEG

a) Jak to wygląda? Zazwyczaj tak, że zgłaszasz się wyznaczonego dnia na zabieg, dają Ci zielony płaszczyk, każą się ogolić w okolicach przyrodzenia (by nie przeszkadzało), kładziesz się na stole, dostajesz zastrzyk w swoją męskość (to znieczulenie), chwilkę wszyscy czekają aż zacznie działać, a chirurg bierze się do roboty. Zabieg trwa ok. 10-30 min. po wszystkim dowiadujesz się czy jest już w porządku, masz obandażowanego przyjaciela i wypuszczają Cie do domu – trudno się rozpisywać w tej kategorii, bo to już dzieje się indywidualnie, ale mniej więcej wygląda to tak jak opisałem (najczęściej)

To naprawdę prawda? Nie ma żadnych zarwanych dni w szpitalach? 30 minut i siup do domu?
A i wiesz może ile mniej więcej trzeba czekać na zabieg NFZ? Miesiąc,pół roku?
Ekhm...i to chyba głupie pytanie,ale...
obrzezanie całkowite
Wtedy on będzie cały czas odsłonięty? Nie będę go miał jak schować? :?
 

forest

New member
Wtedy on będzie cały czas odsłonięty? Nie będę go miał jak schować?
Dokłądnie tak będzie, cały na wierzchu

Co do zabiegu to zalezne od szpitala, czasem po zabiegu obrzezania mogą przetrzymać na noc w szpitalu, ale to zależne od lekarzy, przeważnie po zabiegu chwile leżysz i do domu, na zabieg czeka się różnie, od paru dni do paru miechów nawet, dowiesz sie wszystkiego od lekarza
 

panukasz

New member
@ Edit
Mam jeszcze jedno pytanie,czy w moim przypadku plastyka jest możliwa? Czy mam zbyt zwężone tam?
I czy po plastyce zostają blizny?
 

bobek32

New member
Ja tylko tak dodam że jeśli Ci zależy na szybkim wyzdrowieniu to wiedz że po całkowitym obrzezaniu mały się dłużej goi.
Pozdrawiam

P.s
Zdjęcia nie działają..
 
Do góry