• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Alternatywne metody leczenia może dobre, może ściemy

nomiyxz

Member
Do wyboru do koloru:
1. obrzezanie
2. pijawki
3. dieta dobrych produktow
4. eliminacja nietolerownych pokarmów (testy na opznione nieteolerancje czy cos)
5. klinika sanos w rosji
6. modlitwa
7. pozytywne myślenie i akceptacja tego, że ludzie mają gorsze dolegliwości przewlekłe, antydepresanty
8. antybiotyk celowany dozylny przez długi okres i miliardy róznych posiewów potwierdzających brak pomyłki (z cewki, napletka, nasienia, wycoisnietego płynu z prostaty, próba stameya)
9. masaże prostaty
10.rozciąganie jak w książce headache in a pelvis
11. dieta roślinna bez mięsa (whole food plant based dite), nabiału, glutenu
12. masażespiętych mięśni dna miednicy u fizjoterapeuty
13. autoszczepionki
14. klinika w chinachgdzie podejżany chińczyk wstrzykuj cos do prostaty
15. fagi we wrocławiu lub w gruzji
16. kwercetyna
17. wywar z brokuł, zioła od bonifratrów,
18. terapia Aliaksandr Haretski czopek z propolisu, borowina jakaś jego, własny cewnik którym wstrzykuje nie wiadomo co
19. fala uderzeniowa, przecewkowe podgrzewanie
20. hoomepatia
21. lllt, zimny laser, pulsujace pole elektromagnetyczne, podgrzewanie prostaty per rectum.... Moim zdaniem największa skuteczność to właśnie

Z jakimiś jeszcze alternatywnymi metodami się spotakliście?
 

Marcel'38

New member
Dodałbym do tego, ale również nie biorąc za skuteczność odpowiedzialności:
1. Szczepionki fabryczne: Strovac, Urovaxom
2. Zioła od fitoterapeuty
3. Post Dąbrowskiej
4. Homeopatia
5. Biorezonans
6. Zastrzyki w prostate w Rzymie badz w Atenach
7. Suplementy: cynk, selen, palma sabalowa, olej z czarnuszki i pestek dyni, witamina C, Esberitox, witamina d, a i e
8. Żurawina
9. Soki z grejpfruta, noni
10. Spacery
11. Wzmacnianie organizmu przez techniki oddechowe
 

Adam_ŁDZ

New member
Nakwaszenie organizmu-co najmniej 4 cytryny + 2 razy Grejfrut oraz Vitamina C w gigantycznej ilośći mi pomaga podczas pieczenia i dobrze filtruję.
 

prostownik

Active member
Na wstępie zaznaczam że to jest tylko moja opinia oparta na własnych doświadczeniach. Niczego nie reklamuję.
Już kiedyś pisałem bo trochę tego było, ale te które wypróbowałem (tylko same metody bez żadnych cudownych specyfików):
Płatne na które trochę kasy poszło:):
1. Zioła od zielarza.
Piłem z miesiąc, ale sobie uświadomiłem że w sumie to nie wiadomo co to za zioła i co tam jest do tego dosypywane więc dałem sobie spokój.
2. Medycyna chińska. Na podstawie pulsu Pani określiła ogólnie że problemy z nerkami i układem pokarmowym. Dawała jakieś kuleczki własnej roboty. Chodziłem kilka miesięcy. Nic mi to zbytnio nie pomogło.
3. Nie wiem czy ta metoda ma nazwę. Badanie odbywa się na podstawie jakiejś elektrody podłączonej do komputera, którą trzyma się w ręku. Wyszło mi tam że niby mam ecoli w moczu i grzybice w prostacie.
Zlecane są preparaty firmy na j. w buteleczkach, przeważnie po kilka przy wizycie, koszt jednej dosyć spory. Pije się na czczo w odpowiednich odstępach czasu. Kilka miesięcy chodziłem i nic mi to raczej nie pomogło poza drenażem kieszeni.
Chociaż znam osobę która stosuje tą metodę kilka lat i twierdzi że jest zdrowa tyle że ja mogłem mieć pecha bo "leczyłem" się u mało doświadczonej osoby.
4. Homeopatia. Byłem u homeopaty klasycznego, który na podstawie prawie 2 godzinnego wywiadu dobrał lek konstytucyjny. Stosowałem ze 3 miesiące, ale rezultatów zbytnio nie było.
5. Irydolog. Lekarz medycyny tyle że diagnozował na podstawie tęczówki oka. Stwierdził że mam w nerkach ecoli. Przepisał furaginę w małych dawkach chyba po pół tabletki przez miesiąc i mówił że powoli, powoli tą bakterię się zniszczy ale trzeba czasu. W każdym razie tej kuracji nie stosowałem.
Metody które można samemu stosować w domu bez wydawania pieniędzy:
1. BSM. Trzyma się w odpowiedniej pozycji zależnie od "leczonego" schorzenia ręce na głowie przez jakiś tam czas. Trzeba kupić książeczkę która jest tania i stosować. Ja stosowałem miesiąc. Nic mi to nie pomogło.
2. Akupresura. Miałem jakąś starą książkę gdzie do odpowiedniego schorzenia masowało się odpowiednie punkty na stopach. Stosowałem z miesiąc. Nic mi to nie pomogło.
Przez to wszystko doszedłem do wniosku że najlepiej stosować polskie zioła w mieszankach choćby z przepisów Klimuszki, metoda, tania i przynajmniej człowiek wie co pije i na co.Przez swoje doświadczenia nie neguje metod alternatywnych bo uważam że każdemu może pomóc co innego. To że akurat mi jakaś metoda nie pomogła to nie oznacza że komuś innemu też nie pomoże ale to już każdy musi sam ocenić czy warto wydawać pieniądze.
Na pewno jakbym był chory to bym zastosował te darmowe metody czyli bsm i akupresurę, bo do tego potrzeba tylko trochę czasu i wytrwałości. Może te darmowe metody mi nie pomogły bo były stosowane za krótko. To jest tak że choroba jest wynikiem wcześniejszych zaniedbań które ciągnęły się latami więc żeby to odkręcić potrzeba dłuższego okresu czasu, a medycyna akademicka nas przyzwyczaiła że weźmie się cudowną tabletkę i człowiek jest już zdrowy. Niestety to tak nie działa.
 

nomiyxz

Member
Czy jest tu ktos kto stosował diete witoszek (youtube i jej strona)? Ona pisze, ze wyleleczyla juz wiele razy zgk swoja dieta. Dziwne ze wolicie tu walic antybiotyki miesiacami, a nie probowaliscie diety na miesiac...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Alternatywne metody Stulejka 2
R Po konsultacji z lekarzem - wybór metody. Obrzezanie 1
T Wybór metody obrzezania/plastyki. Obrzezanie 17
H Metody obrzezania u dr. Kuźniara Stulejka 1
M Nowoczesne metody na ZGK i CPPS Prostata 28

Podobne tematy

Do góry