• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

9lat po zabiegu

yarek

New member
Witam.

Dawno mnie tu nie było :p Musiałem założyć nowe konto bo do starego nie pamiętałem ani hasła ani loginu..
Zabieg obrzezania przeszedłem u dr. Adama Zakościelnego jakieś 9lat temu.








Tak to wygląda.. Pozdrawiam:p
 
Ostatnia edycja:

Brzózka

New member
Bardzo fajnie i estetycznie. Właśnie pisałem w dziale "sprawy forum " by powstał nowy dział pt : Pełny sukces po obrzezaniu.
Dział miałby służyć właśnie do tego, by można było w nim zamieszczać fotorelacje i opisy jak nasze ptaki wyglądały przed zabiegiem, tuż po, w trakcie rekonwalescencji, aż do momentu kiedy będziemy mieli pełną satysfakcję.
Szkoda, że nie ma zainteresowania, bo takie zdjęcia jak Twoje, na pewno podniosą na duchu tych co borykają się z problemami po obrzezaniu. Twój przypadek dowodzi, że jednak się da, że może to fajnie wyglądać.
Dzieki za foto.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Kolego Brzózka. Wiem ze chcialbys aby powstal nowy dzial http://meskiezdrowie.pl/propozycja-by-powstal-nowy-dzial-5386.html
ale troche to podpucha zalatuje. Ty jestes nowym forumowiczem bo raptem pare dni temu się zarejestrowałes, i nagle na twoje zawolanie pojawia sie znow ktos nowy i wstawia zdjecia niby swojego pindola które zostaly wykonane w zeszlym roku a wkleja je specjalnie do nowego watku takiego na jakim tobie zalezy akurat dzis ;) strasznie naciagane...
Ps. Wiem ze fiut to nie telefon, chodzilo mi o to ze poki nic ci sie nie dzieje to nie szukasz i nie rejestrujesz sie na forach.
Masz depresje- szukasz forum, nie masz nawet nie interesujesz sie czy takowe istnieje.
Masz np jakis uraz czy inna chorobe- szukasz forum, nie masz- patrz wyzej.
I tak jest ze wszystkim.
 
Ostatnia edycja:

Brzózka

New member
Sugerujesz, że to ja sam dodałem zdjęcia i zarejestrowałem się pod innym nickiem? To jest żenujące.
Nie wiem czy jesteś adminem tego forum, jeśli tak to zauważysz pewnie, że posty, które ją wysyłam różnią się nr IP od tego z którego wysyłał kol. Yarek. Mimo to wszystkiego dobrego, szkoda czasu na to forum.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic takiego nie sugeruje ze to ty. Nie, adminem tez nie jestem. Tylko dziwny zbieg okolicznosci... Pojawia sie nowy uzytkownik z pewna propozycja i nagle pojawia sie inny po 9 latach ktory akurat zakada watek o jaki chodzilo temu pierwszemu ;)
 

Brzózka

New member
Nie sugerujesz, ale ja to tak odebrałem. Nie chce mi się z Tobą wdawać w dyskusję i udowadniać czy to ja czy nie ja, zresztą mam swój wiek i nie w głowie mi takie ciuciubabki z dwoma kontami na forum.
Propozycja założenia nowego działu miała na celu, by podnieść morale tych obrzezanych, a borykajacych się z jakimiś problemami zdrowotnymi, przez tych, którzy już mają to za sobą, a chętnie się podzielą swoją historią zakończoną pełnym powodzeniem i tych którzy są jeszcze na etapie rozmyślań, czy poddać się operacji, czy też nie.
Natomiast Ty kolego przyczepiłeś się do mnie jakbym co najmniej zaproponował tu kącik do masturbacji lub ekshibicjonizmu. Więc wrzuć na luz i niech admin się wypowie co z tym fantem zrobić.
 

stooley

New member
Czy to jest high & tight? Jestem przed zabiegiem obrzezania i myślę o takim stylu.

Powiedz mi jeszcze, czy po tych 9 latach postępuje spadek wrażliwości wacka? :F Jak to się ma z wewnętrznym napletkiem, też staje się mniej czuły jak główka?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jal dla mnie to moze powstac nowy dzial kolego Brzózka. Moim zamiarem nie jest zadna klotnia, chodzi mi o to jaki odsetek osob po ilus latach będzie chcialo wrzucac na forum jak to sie u nich ma. Ja sie nadal udzielam, ale tez przyjdzie moment kiedy przestane, świat nie tylko kolo stulejki i pisiora sie kreci :D
Tak na zdjeciach u kolegi jest styl high and tight.
 
Ostatnia edycja:

stooley

New member
ok, dzieki za info z tym stylem.

a jak jest zreszta moich pytan? po takim czasie masz lepsze odniesienie od wiekszosci forumowiczow :p
 

Brzózka

New member
Jal dla mnie to moze powstac nowy dzial kolego Brzózka. Moim zamiarem nie jest zadna klotnia, chodzi mi o to jaki odsetek osob po ilus latach będzie chcialo wrzucac na forum jak to sie u nich ma. Ja sie nadal udzielam, ale tez przyjdzie moment kiedy przestane, świat nie tylko kolo stulejki i pisiora sie kreci :D
Tak na zdjeciach u kolegi jest styl high and tight.

Uff i dobrze, mi też się nie chce wdawać w jakieś sprzeczki. Jest tu admin? Proponuję przenieść nasze posty niezwiązane z tematem kol. Yarek do kosza, bo tylko zaśmiecają temat.
 

yarek

New member
stooley "pykałem" regularnie przed z różnymi partnerkami i powiem ci że ja nie odczuwam żadnej różnicy w odczuciach..

poza tym nie wspomniałem wcześniej że ja miałem bardzo delikatny "defekt".. po prostu czasem czułem dyskomfort ale widać tego raczej nie było..
 

Podobne tematy

Do góry