• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

9 dni po zabiegu laserowym - nadal problem ????????

https://imgur.com/a/iCyZQ

1sze zdjęcie przed operacją, a reszta po. Moje obawy są w miejscu, w którym wędzidełko "było" otóż skora pod tym miejscem nadal ciągnie żołądź w dół i to miejsce obecnie lekko "rwie" podczas wzwodu, wygląda jakby to było zrośnięte.
 
A gdzie i u kogo miałeś robiony zabieg? Wygląda na to, że wędzidełko jest całkowicie usunięte. Nie wiem, czy coś da się poprawić.
 
A gdzie i u kogo miałeś robiony zabieg? Wygląda na to, że wędzidełko jest całkowicie usunięte. Nie wiem, czy coś da się poprawić.

Wrocław, lek. Żychowicz, bylem na wizycie kontrolnej i uznal, ze faktycznie nadal jest problem, nie jest to nic zwiazanego z wedzidelkiem i bedzie potrzebny kolejny zabieg, jest to osobny problem ale uzna to jako poprawkę. Mowil cos o innym rodzaju znieczulenia (z cialami jamistymi) + szwach.
 

eenki

New member
Wrocław, lek. Żychowicz, bylem na wizycie kontrolnej i uznal, ze faktycznie nadal jest problem, nie jest to nic zwiazanego z wedzidelkiem i bedzie potrzebny kolejny zabieg, jest to osobny problem ale uzna to jako poprawkę. Mowil cos o innym rodzaju znieczulenia (z cialami jamistymi) + szwach.

Może powiedzieć jaki to osobny problem?
 

Podobne tematy

Do góry