• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

9 dni po obrzezaniu

Kacperos0

New member
Ogólnie cały czas wygląda to podobnie na dole, obrzęki i trochę napuchnięty penis. Lekarz powiedział że powinno samo schodzić z czasem, dziś jednak pojawiły się takie białe plamy na żołędziu. Nie wiem czy to przyklejony opatrunek czy pękająca skóra, co myślicie?
tu zdjęcie pokazujące bialy ślad na żołędziu Tutaj zdjęcia jak to wygladalo wczoraj przy zmianie opatrunku, poczytałem że żółty nalot to naturalny proces gojenia, rozumiem że zejdzie sam z siebie? I jeszcze odnośnie tego koloru góry żołędzi, czy ktoś też miał dużo ciemniejsze, stosować jakieś maście czy samo się to jakoś zregeneruje?

 

3xcięty

Active member
Jest bardzo czarny, nie wiem czy to krwiak czy co. Przejdź się możę do lekarza. A to białe to schodzący naskórek z żołedzi, musi się ona przyzwyczaić, że jest odsłonięta.
 

Humanista

Active member
Wygląda na to, że krwiak się wylał. Nalot może i jest naturalny, ale ja bym się upewnił, że nie będzie infekcji. Idź na wizytę kontrolną, nie ma co ryzykować
 

don_domini00s

Active member
Opuchlizna na trzonie po czasie zejdzie, ten biały nalot to tak jak juz wspomniał kolega pewnie złuszczający się naskórek, a ten krwiak to może po podaniu znieczulenia jeszcze został? Kłuli Cie w żołądź przed zabiegiem?
 

Kacperos0

New member
Opuchlizna na trzonie po czasie zejdzie, ten biały nalot to tak jak juz wspomniał kolega pewnie złuszczający się naskórek, a ten krwiak to może po podaniu znieczulenia jeszcze został? Kłuli Cie w żołądź przed zabiegie

Wygląda na to, że krwiak się wylał. Nalot może i jest naturalny, ale ja bym się upewnił, że nie będzie infekcji. Idź na wizytę kontrolną, nie ma co ryzykować
Umówiłem się wcześniej do lekarza na niedzielę, nie kłuli w żołądź chyba, w trzon penisa gdzieś. Ogólnie ta góra żołędzia mnie nie boli, tylko ten wygląd jest strasznie nieciekawy. Myślicie że do niedzieli nic mi nie będzie czy powinienem jechać do szpitala czy gdzieś? Zmartwiła ta infekcja i ten wygląd.
 

morgan66

Active member
Umówiłem się wcześniej do lekarza na niedzielę, nie kłuli w żołądź chyba, w trzon penisa gdzieś. Ogólnie ta góra żołędzia mnie nie boli, tylko ten wygląd jest strasznie nieciekawy. Myślicie że do niedzieli nic mi nie będzie czy powinienem jechać do szpitala czy gdzieś? Zmartwiła ta infekcja i ten wygląd.
Wydaje mi się, że istnieje taka całkiem prawdopodobna możliwość (po przejrzeniu zdjęć ze wcześniejszych wątków - btw. szkoda, że każdy Twój wpis to jakby nowy temat/wątek), że po prostu po zabiegu ta linia wybroczyn schodzi w kierunku czubka żołędzi i w tej chwili kolorystycznie osiągnęło to tam apogeum i teraz będzie się już wchłaniać i powoli zanikać.
 

Kacperos0

New member
Bardzo masz czarny kiedy ostatnio byłeś na wizycie kontrolnej Co powiedział l

Wydaje mi się, że istnieje taka całkiem prawdopodobna możliwość (po przejrzeniu zdjęć ze wcześniejszych wątków - btw. szkoda, że każdy Twój wpis to jakby nowy temat/wątek), że po prostu po zabiegu ta linia wybroczyn schodzi w kierunku czubka żołędzi i w tej chwili kolorystycznie osiągnęło to tam apogeum i teraz będzie się już wchłaniać i powoli zanikać.
Od teraz postaram się aktualizować w tym wątku na bieżąco, Generalnie ta góra jest taka sztywna, cos jakby strup, i czuję ją, ale jest duzo mniej wrażliwa niz dół żołędzia, pewnie dlatego że już 10 dni chodzę z nim na wierzchu i pocierał majtki.
 

Kacperos0

New member
Dziś mija 5 tygodni po zabiegu, szwy rozpuszczalne nadal praktycznie wszystkie, tylko jedna wyciągnąłem na własną rękę pozostałe ciezko a nie chciałem spaprac. Lekarz napisał żebym dal jeszcze tydzień a jak nie rozpuszcza się to on mi zdejmie. Zdjęcia dodam za chwilę w kolejnym poście ale mam pytanie czy moczenie penisa w wannie jest ok jak mam jeszcze szwy? Ogólnie wydaje mi się że goi się dobrze i wygląda wszystko ok tylko jeden strup zostal i szwy.
 

nope

Well-known member
5 tygodni i szwy ja pier co za lekarz. Wyjmuj je natychmiast! Pokaż foty jak to wygląda. Wyciaganie szwow jest proste. Lapiesz penseta za guzek , podnosisz , ucinasz z jednej strony szwa i wyciągasz wtedy całość za guzek.
 

don_domini00s

Active member
5 tyg stanowczo za długo. Idź nawet do przychodni POZ to Ci pielęgniarki wyciągną wszystkie. Żeby Ci sie nie wrosły bo potem to będzie ciężko wyciąganąc.
 

Podobne tematy

Do góry