• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8 dni po zabiegu, pytanie

mig

New member
Czy komuś też poluzowały się szwy? W jednym miejscu przy wędzidełku poluzowały mi się szwy, skóra jest luźniejsza a przy szwach widać milimetrowe dziurki. Dzisiaj po porannym wzwodzie spuchł mi tamten rejon, teraz jest lepiej. Miał ktoś taki problem?
 

poland222

New member
Ja tak miałem chyba, ale niech koledzy się wypowiedzą jeszcze, jednak nic złego mi się po tym nie stało:) Ogolnie to wsyzstkie zaczeły mi się poluzowywać zanim wypadły.
 

mig

New member
Hmm, tylko że to widzę od kilku dni, teraz jakby trochę lepiej. Martwi mnie to, bo reszta szwów przylega i goi się bardzo dobrze.
 

BuFFer

Member
Ja tak miałem i szczerze ja ze swoim lekarzem miałem kontakr mailowy i telefoniczny i smsowy ;) Taki zajebisty lekarz . I ja jemu po prostu wysłałem zdjęcie i powiedział ,że jeśli mi to przeszkadza bo skóra nie była zszyta i by była nierówność i pojechałem do niego na korektę . Też miałem tak po porannym wzwodzie tuż przy wędzidełku . Także jeśli ci to będziewizualnie przeszkadzać śmigaj do doktora ale na razie bym poczekał . Musisz liczyć sięz tym ,że jak ci to będzie przeszkadzaćto znowu kłucie tylko ,że wtedy będziesz miał max 7 dni szwy tak jak ja miałem po korekcie pindla ;))
 

mig

New member
Panowie, jest dobrze,

miejsce, gdzie napletek łączy się z trzonem zagoiło się ok. 2. tygodnia :) Jak już pisałem, w jednym miejscu napletek nie był nićmi przyciśnięty dostatecznie do trzonu, przez co myślałem, że będzie lipa. A jednak pewnego dnia odciągam napletek, a on się trzyma sam, nie na niciach :)

Teraz, 3 i pół tygodnia po zabiegu "wacek" jak marzenie (odpukać, wiadomo). Kusi, by go przetestować [samemu:-(], bo podczas 95% wzwodu czuję się bardzo dobrze, wiadomo jest delikatne napięcie na łączeniach napletka z trzonem, lecz nie ma bólu czy dyskomfortu.

Dobrze, że teraz nie muszę się martwić o to źle zrobione wędzidełko. Moim problemem był ciaśniejszy napletek, musiałem ściągać ręką, a po ściągnięciu przy wędzidełku powstawało niekomfortowe napięcie skóry.

Dlatego tnijcie swoją stuleję na pohybel własnym kompleksom drodzy goście forum. Nie ma się nad czym rozczulać, trzeba dzwonić!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry