• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8 dni po obrzazaniu

Filipek9971

New member
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy rana dobrze się goi jak po 8 dniach od zabiegu oraz po jakim czasie powinno się usunąć szwy. Lekarz mowi ze po ok 4 tygodniach ale uważam że to trochę za długo. Czy one same odpadna, rozpuszcza czy samemu wyciągnąć po jakim czasie
Pozdrawiam


 

Adminer

New member
Z tego co się orientuje (a dobrze się orientuje bo 3 msc temu miałem operację prostowania penisa u p. Doktora Kuźniara) to Doktor odpisuje na e-maile jak coś Cię martwi napisz na pewno odpisze i Cię uspokoi. ;) Ja z całego serca polecam p. Doktora Kuźniara ponieważ odmienił moje życie 😀 uważam że jest to najlepszy specjalista w naszym kraju.
 

Filipek9971

New member
Z tego co się orientuje (a dobrze się orientuje bo 3 msc temu miałem operację prostowania penisa u p. Doktora Kuźniara) to Doktor odpisuje na e-maile jak coś Cię martwi napisz na pewno odpisze i Cię uspokoi. ;) Ja z całego serca polecam p. Doktora Kuźniara ponieważ odmienił moje życie 😀 uważam że jest to najlepszy specjalista w naszym kraju.
Po jakik czasie juz nie miałeś szwów i jak to wyglądało?
 

Kaytek19

Member
Również zabieg u Kuźniara, też ściągnąłem po 4 tygodniach i chyba trochę za długo je trzymałem.

Ładnie zrobione
 

Filipek9971

New member
Właśnie uważam że 4 tyg to trochę za długo bo mogą wrosnąć się w skórę.
A tak poza tym jak oceniacie po 8 dniach gojenie się? Myślicie ze ile mniej więcej czasu może się to goic
 

Trolo

Well-known member
Szwy 2-3 tyg maksymalnie. najważniejsze, żeby nocne wzwody nie rozerwały szwów, bo potem się dłużej goi ( 1-2 tyg dłużej)
 

Filipek9971

New member
Czy pomoglibyście powiedzieć mi jaki jest to styl obrzezania? Jak to się goi po 13 dniach i kiedy mógłbym sam jakos powyjmowac te szwy albo kiedy mniej więcej by wypadły.
Pozdrawiam

 

Filipek9971

New member
Jak to się goi po 13 dniach i kiedy mógłbym sam jakos powyjmowac te szwy albo kiedy mniej więcej by wypadły.
Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Jeszcze widać czerwone miejsca wiec poczekałbym az zbledną. Tak właśnie jakiś tydzień i wyciagalbym szwy.
 

Filipek9971

New member
Cześć, właśnie mija 20 dzień po zabiegu.
Moglibyście powiedzieć jak to się goi, kiedy mógłbym zacząć wyciągać szwy bo z tego co widzę to czarno będzie zeby same wypadły. Jak je wyciągnąć?

 

Podobne tematy

Do góry