• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8 dni po obrzazaniu

Trolo

Well-known member
Bardzo ładnie się goi. Generalnie jak nie ma krwawień to moim zdaniem można usuwać bo to już prawie 3 tydzień. A jak to zrobić masz nitki wystające to łapiesz obie nitki ciągniesz i przecinasz to co pod wiązaniem obcinaczkami albo nożyczkami, skalpelem. Generalnie strach w oczach jak się pomyśli, ale wszystko do zrobienia.
 

Filipek9971

New member
Bardzo ładnie się goi. Generalnie jak nie ma krwawień to moim zdaniem można usuwać bo to już prawie 3 tydzień. A jak to zrobić masz nitki wystające to łapiesz obie nitki ciągniesz i przecinasz to co pod wiązaniem obcinaczkami albo nożyczkami, skalpelem. Generalnie strach w oczach jak się pomyśli, ale wszystko do zrobienia.
Czyli normalnie mógłbym np jutro zaczac się bawić z tym wyciąganiem szwow tak? I czy to normalne ze tak mnie lekko pobolewa jak dotkne szwa
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Ja część rozwiązałem ;)
Pamiętaj, aby przeciąć tylko z jednej strony, byś mógł wyjąć cały szew - piszę, abyś w stresie nie poleciał po całości, bo będzie problem.
I przy przeciąganiu szwu możesz mieć takie dziwne uczucie - to normalne.
 

mati12

Well-known member
Tak na spokojnie możesz usuwać tak jak wyżej pisali lekko naciągacz nacinasz z jednej strony i wyciągasz jeżeli jednak sprawi ci to problem udaj się na usunięcie a ogólnie wygląda ok
 

Podobne tematy

Do góry