• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

72h po - coś nie tak..

wjbnjprdl

New member
72 dni temu zabieg obrzezania częściowego i przedłużenie wędzidełka. Zdjęcia:
http://imageshack.us/g/59/zdjcie0515j.jpg/

3 szwy są pęknięte, nie wiem czy mozną to tak zostawić, oponka zdecydowanie wydaje sie za duza. Nie wiem czy mam wsunąć napletek na żołądź, czy zostawić jak jest. Proszę o porady, bo zaczynam się bać..
 
F

Fantom321

Guest
Jeżeli możesz to spróbuj zsunąć napletek na żołądź, jeżeli nie da rady to nie. Na siłę też nic nie rób. I oczywiście podstawowa zasada: noś Wacława uniesionego do góry, dobrze by było chodzić w jakichś obcisłych slipach, żeby utrzymywać tą pozycję. Dzięki temu opuchlizna szybciej schodzi. U mnie tak było. Jeżeli chodzi o szwy to one Ci się przerwały czy wypadły już całkowicie?
 

wjbnjprdl

New member
Byłem wczoraj z tym u lekarza. Powiedział, że jakbym przyszedł dzień później to mogło by być słabo. Sciągnął mi napletek, przy czym bolało to jak skurwysyn. Szwy jednak są całe, po prostu mi się wydawało. Nawet nie wiecie jak po czymś takim, gdy człowiek się uspokaja, się humor polepsza :)
 

UnderA

New member
Ale z czym byłoby słabo gdybyś przyszedł dzień później ? W sumie u mnie wygląda to całkiem podobnie po 4 dniach, jeśli chodzi o opuchliznę ...
 

Podobne tematy

Do góry