• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 tygodni po zabiegu - pytanie

el ninio

New member
Witam,
jestem prawie 7 tygodni po zabiegu stulejki - plastyka. Mam pewien problem, a mianowicie mam problemy czasem ściągnąć napletek do końca, tak jakby napletek przyklejał się do żołędzia i w końcowej fazie napletek ma opory zejść z żołędzia, nie wiem czy to normalne?
Aha i jeszcze jedno, jak uda mi się już ściągnąć napletek do końca [czasem po prostu nie chcę na siłe go ściągać] to pod żołędziem jest za dużo skóry, takie jakby lekkie fałdy... To też normalne?
Jak byłem 3 tygodnie po zabiegu na wizycie kontrolnej to lekarz powiedział że wszystko gra i że z czasem skóra będzie przykrywała cały żołądź lub jego większość, ponieważ miałem robioną plastykę.

Byłbym wdzięczny za porady, przesyłam również fotkę, pozdrawiam.

http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 520jj.jpg/
 

stu99

New member
Mam dokładnie taki sam problem, tylko jestem 5 tygodni po zabiegu. Nie mogę ściągnąć napletka, który przykleił się do żołędzia, poza tym opuchlizna nie schodzi. Jutro pójdę do chirurga, zobaczę czy dalej mnie będzie zapewniał, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 

Podobne tematy

Do góry