• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 tygodni po zabiegu krótkiego wędzidełka

mordek19

New member
Witam

7 tygodni temu miałem wykonany zabieg wydłużenia wędzidełka w gabinecie Moconti w Warszawie.
Wszystko odbyło się prawie że bezboleśnie, doktor nie zalecił mi żadnych maści do stosowania po zabiegu.
Ponad 3 tygodnie po zabiegu zauważyłem, że we wzwodzie gdy chcę ściągnąć napletek z żołędzi schodzi on z lekkim trudem
i ściągnięcie go za rowek żołędny jest bardzo trudne.Kiedy ściągałem napletek po za rowek wędzidełko było napięte i ciągnęło
główkę penisa w dół.Udałem się z tym problemem do doktora który wykonywał mi zabieg.Po obejrzeniu penisa stwierdził że wędzidełko
jest w porządku i że należy je teraz rozciągnąć i uelastycznić.Zacząłem stosować maść Cepan, którą używam już 3 tygodnie.Nie widzę jednak
sporych rezultatów.Jak sądzicie czy wędzidełko uelastyczni się odpowiednio, czy należy wykonać korektę zabiegu ?
Tak wygląda to na obecna chwilę :
opadnięty
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
a tu we wzwodzie
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
 

szymon1

New member
Na tym jednym zdj wydaje sie jakby to wedzidelko trzymalo. Jesli faktycznie wedzidlo jest problemem masci moga nie pomoc, aczkolwiek i tak bym nimi smarowal przez pare misiecy, i skonsultowal sie z innym lekarzem takim ktory na codzien tnie ptaki pokazujac tez te fotki
 

szymon1

New member
Napletek tak ale wedzidlo raczej nie, ale zastosuj sie do jego zalecen w koncu to on jest lekarzem pozatym jak rozluznisz napletek to moze wystarczy sam zabieg wydluzenia wedzidelka a nie ciecie calego napletka, wiec stosuj sie do zalecen doktora puki co.
 

Podobne tematy

Do góry