• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 miesięcy po zabiegu obrzezania , problem

piotrek00

New member
Witajcie.

W grudniu poddałem się zabiegowi całkowitego obrzezania u dr Tomasza Tuchendlera , efekt wizualny moim zdaniem jest taki sobie , załączę kilka zdjęć to sami oceńcie.

Mam problem tego typu , że w miejscu po wędzidełku przy wzwodzie , i w trakcie stosunku odczuwam uczucie ciągnięcia, szarpania tak jakby coś było za krótkie , jest to na tyle uciążliwe , że czasem po dłuższym seksie potrafi boleć kilka godzin , byłem z tym u tego lekarza to powiedział , że może jescze naciąć milimetr to miejsce po wędzidełku ale to wiąże się z kolejną blizną.
Póki co kazał mi smarować przez 2 mc contratubexem , chodź wątpię , że da to efekt bo ewidentnie jest uczucie jakby coś tam było po prostu za krótkie , na oko lekarza niby jest ok.
Czy ktoś z was miał taki problem po zabiegu ? z początku myślałem , że ta rana potrzebuje czasu , ale już sporo czasu minęło.
Byłem jeszcze u innego lekarza który stwierdził , że wszystko jest okej , że sie super wygoiło i wgl .

2 . Drugi problem to stercząca żyła zaraz pod miejscem cięcia , uwiera podczas stosunku , lekarz coś mówił , że powinna zmięknąć ale póki co jakoś nie zmiękła , wgl ciężko się rozmawia z tym lekarzem bo wizyta u niego trwa dosłownie 2 minuty .....
Ktoś miał taką przypadłość ?

Bedę wdzięczny , że wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam

Zdjęcia
 

mati12

Well-known member
Tak jak wyżej wizualnie eygląda okej to może zgłoś się do innego urologa na konsultację do takiego którego wizyta trwa dłużej niż 2 minuty
 

piotrek00

New member
Tak jak wyżej wizualnie eygląda okej to może zgłoś się do innego urologa na konsultację do takiego którego wizyta trwa dłużej niż 2 minuty
Poszedłem do tego co robił zabieg w ramach pakietu medicover i byłem też u innego z medicover , ale tamten to wgl jakby nie chciał uwierzyć , że mnie coś boli.... A kogo byście polecili we Wrocławiu ?
 

nope

Well-known member
We wrocławiu coś mi sie kojarzy nazwisko Ratajczak , wpisz w forum i pogrzeb powinno byc. Zrob fote wedzidelka z bliska na naciągniętej skórze żeby zobaczyć jak się napina i tej żyły z bliska.
 

nope

Well-known member
Hmm. Wedzidelko faktycznie dosc mocno sie napina i coś odstaje. Z tym bym uderzył do dobrego lekarza i niech obejrzy czy da sie coś tam wymodzić dobrego. Może być nadal krótko albo jest kiepskiej jakości blizna która boli. Co do kwesti żyły to przyznam szczerze ze ciężko coś wymyśleć. To na pewno żyła? Może to jakiś przerost blizny który uwiera?
 

piotrek00

New member
Hmm. Wedzidelko faktycznie dosc mocno sie napina i coś odstaje. Z tym bym uderzył do dobrego lekarza i niech obejrzy czy da sie coś tam wymodzić dobrego. Może być nadal krótko albo jest kiepskiej jakości blizna która boli. Co do kwesti żyły to przyznam szczerze ze ciężko coś wymyśleć. To na pewno żyła? Może to jakiś przerost blizny który uwiera?
Lekarz który operował mówił , że można zrobić jakieś milimetrowe cięcie które powinno zlikwidować to napięcie , ale też twierdził , że to mimo wszystko nie powinno boleć.
Powiedział , że może to zrobić w ramach reklamacji zabiegu bezpłatnie lecz po tym pozostanie kolejna blizna i dlatego na razie kazał smarować tą maścią która w sumie nic nie daje ..... i przyjść za 2 mc.

A co do żyły to raczej tak , bo podczas stosunku potrafi napuchnąć
 

nope

Well-known member
Na moje po takim czasie od zabiegu to juz sprawa z wedzidelkiem sie raczej nie poprawi. Blizna też może napuchnąć. Lipa nie wiem czy jakiś lekarz by to tak wyciął czy nie musiałby robić na nowo całego obrzezania.
 

Petro0000

Member
A ja powiem tak że wędzidełko ewidentnie trochę odstaje żadna maść tego nie zmieni maść jedynie zmiękcza,wygładza, ale nie rozpuszcza nadmiaru skóry, ja jestem 4 mc po zabiegu u mnie był taki problem ze blizna do około była dosyć wyczuwalna jednak po lewej stronie mialem dosyć spore zgrubienie może nie tyle bolało co sprawiało dyskomfort,
też stosowałem contratubex jakoś ponad miesiąc nie było żadnego efektu potem kolejny mc jakieś plastry no tutaj powiem że trochę było lepiej no ale ostatnio zacząłem myć penisa w szarym mydle w kostce i w 4 dni zrobił taką robotę że teraz pod palcem są prawie nie wyczuwalne zgrubienie po lewej prawie całkiem się wchłonęło i przestało boleć, a do tego całą blizna się rozjaśniła
 

Petro0000

Member
Mydło biały jeleń, wiem jedno kilka dni po stosowaniu mydła szarego widziałem efekt zmiękczona i wygładzona blizna też mi się nie chciało wieżyc a jednak działa lepiej niż wszystko co do tej pory stosowałem, poczytałem trochę na ten temat i faktycznie działa tak samo jak nie chciało mi się wieżyc że na świeży siniak na twarzy na drugi dzień nie było śladu czasem najprostsze metody działają najlepiej
 

Podobne tematy

Do góry