• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dzień

Rhonin

New member
Witam.

Jestem 7 dzień po obrzezaniu całkowitym i mam kilka pytań. Przeglądałem forum i natrafiłem na zdjęcia innych ludzi parę dni po, co sprawiło że zauważyłem pewną różnicę. Głowa mojego penisa jest praktycznie prawie cała ciemno fioletowa. Nic nie boli, żadnej krwi, żadnej ropy, szwy bardzo ładnie trzymają i tylko lekko swedza ale właśnie ta jedna sprawa mnie niepokoi. Lekarz powiedział że to może się zdarzyć z powodu naprawdę dużej ilości znieczulenia jaką dostałem z powodu małej tolerancji bólu (w połowie zabiegu musiał dodawać drugą dawkę).

Co myślicie?

Drugi problem, niby nic takiego, ale 7 dzień a ja już wariuję bez masturbacji, nie mam zamiaru nawet próbować dopóki mam szwy i tu nasuwa się moje pytanie.

W przyszły piątek mam ściągnięcie szwów (nie miałem rozpuszczalnych) i czy po wyciągnięciu ich będę mógł? Przy wizycie kontrolnej lekarzowi żartobliwie powiedziałem "jak ja mam wytrzymać 6 tygodni bez seksu", na co on odparł "filmy", co dało mi myśl że po zdjęciu szwów będę mógł to delikatnie zrobić.

Jak uważacie?
 

Podobne tematy

Do góry