• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dzień po zabiegu TRAGEDIA!!!

TRAGICZNIE

New member
jestem 7 dzien po zabiegu i nie moge sie patrzec na wacka stosuje leki tak jak lekarz kazal dodatkowo olady z rumianku altacet zel i nic w niediele bylem nawet na pogotowiu zeby zobaczyli wacka no i lekarz urolog stwiedzil ze jest oki prawdopodobnie zle zszyte naczynko i zrobil sie wylew do srodka i temu jest sine wacek do gory dbac o higiene jego rady. a wyglada to tak

Zdjęcie - 30.03.2016 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 30.03.2016 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 30.03.2016 | Fotosik.pl

moze mi ktos powiedziec kiedy to sie zagoi? moze jakies rady?
 

xxbart

New member
o kurdę nieciekawie to wyglada... specjalista nie jestem ale poszedł bym tam gdzie robiono Ci zabieg i prosił o pomoc a nie na forum
 

Poldek1

New member
Wygląda jak oponka, tylko że krwawa. Przy oponce jeśli to możliwe pomagało nałożenie napletka na żołądź. Miałeś obrzezanie, więc nie wiem czy to możliwe (czy jest na tyle napletka), a ponieważ jest jeszcze jakiś wylew wskazane byłoby skonsultowanie jakimś innym z lekarzem, bo z samego trzymania do góry to może nie ustąpić.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na samej gorze tego dzialu masz przypiety temat z napisanymi drukowanymi literami UWAGA! Przeczytaj chlopie i sie dostosuj. Nie wiem jak cie obrzezal ale jak jest mozliwosc naciagniecka pozostałości napletkato musza ci to na sor koniecznie zrobic. W gorze to niech se lekarz rece trzyma. Chuj ci trzymanie do gory pomoze. No ale to pisalem wlasnie w watku przyjętym.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry