7 dni po zabiegu

marecki86

New member
Witam wszystkich. 7 dni temu miałem zabieg z nfz. Po zabiegu lekarz uciekł nic nie mówiąc. Opuchlizna po 2 dniach zeszła krwawienia praktycznie nie było czyli całkiem dobrze. Martwi mnie parę spraw:
http://www.speedyshare.com/files/28630299/P1010170.JPG
jak widać na fotce po lewej od wędzidełka odstaje kawałek "mięska", czy powinienem coś z tym zrobić? Jak widać wędzidełko też nieco zgrubione, ale pewnie z czasem znormalnieje. Poza tym napletek ciężko schodzi nawet bez erekcji - mam nadzieję, że przy treningu po jakimś czasie się to zmieni. Najgorszy ten kawałek mięska nie wiem czy powinienem z tym iść do lekarza czy i tak nic z tym nie zrobi? Poradźcie...
 

bezczel

New member
Niczym się nie przejmuj. To "mięsko" się wchłonie, trochę ślad będzie ale nie duży. Też miałem i jest OK. Jak napletek będzie ci ciężko schodził po miesiącu no 1,5 miesiąca to napisz i coś poradzimy. Takie wrażenie ma co drugi tu piszący ale twój wacek jest jeszcze opuchnięty. Daj trochę czasu.
 

bezczel

New member
Poczekaj aż się trochę zabliźni. Ćwicząc na "świeżo" możesz tylko sobie zaszkodzić bo rany mogą sie rozejść i sam sobie zafundujesz duże blizny. Obecnie tylko konsekwentnie kilka razy dziennie delikatnie odprowadzaj napletek.
 

marecki86

New member
Dzięki za odpowiedź. Nie podoba mi się też że otwór w napletku jest nie osiowo z ujściem cewki (przesunięty w prawo względem niej), co prawda miałem tak już przed zabiegiem, ale myślałem że po zabiegu problem ten zniknie, a tu niestety... No nic widocznie tak musi być...
 
Do góry
TOPlist