• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dni po plastyce - ropienie?

MariuszK

New member
7 dni po plastyce u doktora Fortuny.









Czy ta bura wydzielina to ropa? Jeśli tak to czy grozi mi amputacja? :) Mam już panikować czy jeszcze nie? Kiedy wreszcie będę w stanie ściągnąć napletek i obejrzeć ranę (gojącą się lub nie- nie wiem)?
 

Arturro891

New member
Kolego nie grozi ci żadna amputacja.Sam tak miałem przez 2 tygodnie że ropa się pojawiała.Polecam moczenie w rumianku i cierpliwość:)
 

kolokolo

New member
jak widac wszystko zalezy od organizmu, jestem 10 dni po plastyce i dziala wszystko, na naplecie zagojone prawie, na wedzidelku wszystkie szwy;/

PS. wyczyść paznokcia
 

piotrrrr86

New member
ale ciekawe jak Ci będzie schodził. bo mi tak samo z siebie nie zejdzie. ręką ściągnąc musze. zobacze co będzie za pół roku. moze sie rozrusza. teraz na wieczór jak jestem w domu to zsuwam napletek i łaż z odkrytym żołędziem :) tzn ale w dresiku by nie było :)
 

MariuszK

New member
Raczej nie będzie schodził wcale. Opuchlizny już prawie nie ma, a żołądź wygląda sobie malutką dziureczką. Gdy próbuję ściągnąć napletek zaciska się mocno w połowie żołędzi, nie ma szans dalej. Nawet gorzej niż na fotkach. Albo zabieg jest zj*** albo mnie się coś źle zrosło. W wakacje poprawka... :(
 

MariuszK

New member
Jestem studentem - nie znajdę wcześniej niż w wakacje wolnego tygodnia. A i wtedy będzie ciężko. Druga sprawa - pieniądze muszę zaoszczędzić.
Plastyka powinna być zakazana...
 

kolokolo

New member
idz na nfz, tydzien nie jest ci potrzebny aby moc na wyklady chodzic, zawsze mozesz zalatwic zwolnienie lekarskie, a tak to sie bedziesz pierd.. ł z wacem do wakacji
 

MariuszK

New member
Dzięki za otuchę i odpowiedzi. Jednak otwór w napletku jest tak mały, że raczej nic tu poza obrzezaniem nie pomoże. Wątpię że zejście opuchlizny, wypadnięcie szwów, zagojenie się itd cokolwiek da. Po prostu - za wąsko i już. No cóż, poczekam i zobaczę co się dalej będzie działo, jednak na podstawie tego co widzę jestem złej myśli.
 

leonidas

New member
Re:

Dr Fortuna to na prawdę wprawiony gościu. Zna się na tym. Mnie też ciął i wszystko idzie ku dobremu. Z tego co widać to poprawka nie będzie konieczna. Jeśli wyciął całe przewężenie to nawet nie ma możliwości żeby coś było za ciasno.
Nie ściągaj napleta na siłę bo naruszone rany po zrastaniu odbudowują się jako !!ciaśniejsze!!
Uwierz że bez opuchlizny to jest całkowicie inna bajka.
Przede wszystkim cierpliwość. Pozdrawiam. Otocz małego troską i myśl pozytywnie a i jemu się udzieli optymizm :mrgreen:
 

leonidas

New member
Re: Re:

I jak tam wygląda sprzęcior na dzień dzisiejszy? Skóra się rozluźniła? Mój po zabiegu wyglądał podobnie, dla tego pytam.
 

anonimus

New member
ja miałem dzisiaj zabieg u dr.Fortuny i tez chciałem obrzezanie ale powiedział ze plastyka bedzie u mnie najlepsza- mam sie bac? jak na razie jestem kilka godzin po i nawet tam nie patrzyłem jeszcze bo za wczesnie
 

Podobne tematy

Do góry