• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7/8 dzień po zabiegu ZSR, zszywki odeszły

Maciek128

Member
Cześć, zabieg miałem w środę o 17, dzisiaj o 8 rano wstałem żeby zmienić opatrunek i moim oczom ukazała się prawie połowa silikonowego ringa na żołędzi, przeraziłem się trochę bo lekarz mówił, że to odpada po 2 tygodniach, odciągnąłem i ring poszedł trochę w dół. Jak myślicie dobrze to wygląda? Podejrzewam że albo sprawca są nocne wzwody, albo mały naprawdę się szybko regeneruje po zabiegu :D

 

mati12

Well-known member
Tydzień czasu szybko potencjalnie rana zrasta się około 10 dni uważaj na wzwody żeby ci się rana nie rozeszła
 

boomboom

New member
Huhu... Myślałem, że pojedynczo będą odchodziły zszywki a ty hurtowo. W zasadzie wygląda na całkiem spoko zagojone. Czekam na swoje jak będą odpadały 😁
 

boomboom

New member
Właśnie wracam z kontroli, 7 dni po zabiegu. Nie muszę nosić już opatrunków, zszywki trzymać pod skórą, stosować octanisept i dbać o higienę. Myślałem, że dłużej będzie trzeba nosić opatrunki. Zszywki mają odchodzić planowo między 2 a 3 tygodniem.
 

Podobne tematy

Do góry