• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dzień po obrzezaniu i blokujący się napletek ?

tsubasa

New member
Witam. Jestem 6 dzień po obrzezaniu miało być całkowite a okazało się, że jest podobno jakieś 3/4. W 3 dzień po udałem się do urologa oznajmił mi te ciekawą informację i powiedział, ze muszę nasunąć napletek którego myślałem przez 3 dni, ze de fakto nie mam. Dosyć mocnym uciskiem dłoni niby mi go nasunął owinął gazami, przycisnął slipami i kazał tak chodzić. Oczywiście kiedy dotarłem do domu sprawa odrazu wyglądała tak jak przez wcześniejsze 3 dni czyli żołądź w stanie spoczynku pozostawał odsłonięty, ponieważ na moje oko jest jakby tego napletka tak mało i jest on taki ciasny pod żołędziem, ze nie wyobrażam sobie jak niby można go tam naciągnąć.

* Moje pytanie brzmi:
1.Czy mam tak zostawić przyjaciela i nic nie ruszać (szwy goją się ładnie) ?
2.Czy udać się do urologa który nie wiem, siłą, wprawną techniką czy w jakiś inny kosmiczny sposób nasunie te 0,5 cm napletka? Które jak widać po 5 minutach(bo tyle zajęło mi ostatnio dotarcie do domu) z powrotem zsunie się pod grzyba.

PS. tak naprawdę to wydaję mi się, ze urolog nie nasunął mi napletka tylko tak jakby nasunął całą pozostałą skórę z penia i jakby wcisnął w nią żołądź, jeśli na tym ma to polegać to mogę to zrobić sam i wtedy rzeczywiście wszystko wygląda tak jakby żołądź był schowany i mogę zrobić to sam.

edit: do godziny dodam zdjęcia.

Imgur: The most awesome images on the Internet
Zdjęcia z 4 dnia po.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz całkowite ale lekarz zostawił ci troszkę napletka. Tyle co tego zostało nie ma szans by naciągnąć na żołądź. Jak się wszystko wygoi i zejdzie obrzęk i jak penis będzie mocno skurczony to może coś ci tam zakryje, ale nie spodziewaj się cudów. Zawsze lepiej mieć coś tam tego napletka nic np obrzeżac L&T. Pytanie jak to się będzie prezentować i funkcjonować jak się całkowicie zagoi.
Widać że miałeś kiedyś wycinane wędzidełko.
 

tsubasa

New member
No więc właśnie. Dlatego najbardziej zastanawia mnie po co ta sugestia urologa abym chodził z zasłoniętym żołędziem? (w jaki niby sposób) Jedyne co mogę zrobić aby był zasłonięty to spróbować nie napletka a pozotałą skóre na penisie jakby nawinąć go i wtedy w stanie spoczynku jeśli bedzie czymś przytrzymywany(np owinięty bandażem) to rzeczywiście będzie nieco schowany.

Tak miałem 2 late temu robioną plastykę napletka.

Jeśli chodzi o funkcjonowanie i prezencje to moim problemem było to, że podczas wzwodu ale takiego maksymalnego blokował mi się wlasnie napletek pod żołędziem którego mogłem wrócić na miejsce mocniejszym ruchem dłoni więc teraz kiedy się owego napletka pozbyłem powinienem mieć jeszcze jakieś obawy co do funkcjonowania?

Dzieki za odpowiedź diselpower.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tego ci nie powiem bo to sprawdzisz dopiero za miesiąc lub dwa jak się sprawuje po całkowitym zagojeniu. Pewnie będzie ok bo wygląda już teraz ok. Nie naciagniesz bo nie masz co. A naciąganie całej skóry z trzonu to po jaką cholerę? Stosuj się do zaleceń lekarza, jeżeli chodzi o mycie, opatrunki itd.
 

Podobne tematy

Do góry