• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu

maciekxd

New member
Witam,
6 dni temu miałem zabieg usunięcia wędzidełka, praktycznie 5 razy dziennie stosuje octenisept. Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję sie normalnie, a rana tylko lekko boli przy dotyku - w lekkim wzwodzie jest niewyczuwalna.
Czy to normalne, że skóra pod szwami zrobiła się biała? I czy mogę po tym czasie normalnie ćwiczyć na siłowni czy powinienem jeszcze trochę odczekać?
 

Piter21

New member
Skóra pod szwami może robić się biała. Co do siłowni proponuję ci odczekać aż do wypadnięcia przynajmniej 3/4 szwów. W czasie wysiłku krew napływa do penisa z większa ilością co go poszerza. Jeżeli w tym momencie rana Ci się rozjedzie to nie będzie za ciekawie. Myślę że po 2-3 tyg będzie git. Dla mnie to możesz iść choćby i jutro. Mnie to boleć nie będzie :)
 

maciekxd

New member
Z tego co napisałeś wynika, że dostajesz wzwodu od wysiłku :confused:? bardziej chodziło mi o pocenie się i możliwość zabrudzenia rany. Byłem na tej siłowni prawie 2 godziny, zaczynając od 6 minut na bieżni i jest git - także jakby ktoś miał podobne pytanie to jeśli przy samym wzwodzie nie czujecie dużego dyskomfortu to powinno być git.
Do zamknięcia
 

Podobne tematy

Do góry